Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Oficialu: buvęs premjeras A. Butkevičius ir toliau blaškosi – buvo „žaliasis”, o puolė į S. Skvernelio glėbį. Vardan Lietuvos?

Oficialu: buvęs premjeras A. Butkevičius ir toliau blaškosi – buvo „žaliasis”, o puolė į S. Skvernelio glėbį. Vardan Lietuvos?

www.siandien.info

„Gandai virto realybe – skiriasi buvusio premjero Sauliaus Skvernelio ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) keliai. Su valstiečių sąrašu į Seimą patekęs S.Skvernelis antradienį oficialiai pranešė apie naujos frakcijos parlamente įkūrimą, kuriai priklausys ir daugiau partijos lyderio Ramūno Karbauskio prieglobsčio išsižadančių LVŽS atstovų”, – pranešė lrytas.lt

Valstiečių frakcija, pasitraukus dešimčiai jos narių, mažėja nuo 32 iki 22 parlamentarų. Naujoji frakcija vadinsis Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“. Ji dirbs opozicijoje. Prie naujosios Seimo frakcijos jungiasi ir iš partijos jau išmestas Tomas Tomilinas, taip pat – LVŽS frakcijos nariai Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Zenonas Streikus ir iki paskutinės minutės dvejojusi ilgametė valstietė Rima Baškienė.j

Redakcijos archyvo nuotr.

Naujai frakcijai priklausys ir trys šiuo metu Mišrioje Seimo narių grupėje dirbantys parlamentarai: Vytautas Bakas, Algirdas Butkevičius ir Domas Griškevičius.

Buvęs premjeras A. Butkevičius ir toliau blaškosi: buvo socialdemokratų partijos lyderis, 2020 m. į Seimo rinkimus nešė Lietuvos žaliųjų partijos vėliavą, o šiandien puolė į S. Skvernelio glėbį.

Vardan Lietuvos?

Parašykite komentarą

Top