Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Seimo pavasario sesija: kokie svarbiausi planai?

Seimo pavasario sesija: kokie svarbiausi planai?

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt

Kovo 10-ąją, penktadienį, Seimo nariai rinksis į Seimo pavasario sesiją. Apie svarbiausius būsimos sesijos darbus LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbėjo Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Pavasario sesijos pirmajame posėdyje numatoma pateikti sesijos darbų programos projektą, kuriame – daugiau kaip 420 teisės aktų projektų (be lydimųjų). Vyriausybė į sesijos darbų programą pasiūlė įrašyti 137, prezidentė Dalia Grybauskaitė – 10, Seimo nariai (frakcijos) – apie 200 įstatymų projektų.

Vyriausybė į sesijos darbų programą pasiūlė įrašyti 137, prezidentė Dalia Grybauskaitė – 10, Seimo nariai (frakcijos) – apie 200 įstatymų projektų.

Seimo pavasario sesijos darbus pristatys Seimo pirmininkas V. Pranckietis, vyriausybės teikiamus įstatymų projektus – ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pavasario sesijoje tarp pagrindinių prioritetinių Seimo darbų – užtikrinti konkurencingą ekonomikos plėtrą, saugią valstybę ir darnią, atsakingą ir sveiką visuomenę, taip pat didinti švietimo, kultūros ir mokslo kokybę, viešojo sektoriaus efektyvumą ir skaidrumą.

Į pirmojo posėdžio darbotvarkę taip pat įtraukti Seimo nutarimo projektai dėl trijų Konstitucinio Teismo teisėjų paskyrimo.

Pagal Seimo valdybos patvirtintą posėdžių grafiką sesijos metu, nuo kovo 10 d. iki birželio 30 d., planuojama surengti daugiau kaip 50 posėdžių.

Plenarinius posėdžius galima tiesiogiai stebėti Seimo interneto svetainėje (www.lrs.lt) ir Seimo „YouTube“ paskyroje. Lietuvos gyventojams taip pat sudaryta galimybė stebėti tiesiogines transliacijas iš Seimo plenarinių posėdžių salės per televizijos programą „Seimas – tiesiogiai“.

Parašykite komentarą

Top