Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Argentina pasaulio čempionato ketvirtfinalyje žais 11-ą kartą

Argentina pasaulio čempionato ketvirtfinalyje žais 11-ą kartą

Nyderlandų rinktinė nesunkiai įveikė JAV ir pirmoji žengė į ketvirtfinalį. Akistaton su Nyderlandų rinktine stos Argentinos nacionalinė ekipa, kuri atkrintamųjų varžybų starte 2:1 (1:0) nugalėjo australus. .

Pirmajame kėlinyje tiek argentiniečiai, tiek australai nesugebėjo sukurti pavojingų progų, tačiau Argentinos rinktinės kapitonas į priekį komandą išvedė 35-ą min. L. Messi mače su Australija ne tik pelnė pirmąjį įvartį, tačiau ir sužaidė savo 1000-ąsias karjeros rungtynes.

Antrajame kėlinyje grubiai suklydęs Australijos rinktinės vartininkas Mathew Raynas leido Julianui Alvarezui padvigubinti persvarą. Vis dėlto australai rankų nenuleido – 77-ą min. rezultatas tapo 2:1.

Pasaulio čempionato aštuntfinalis: Argentina – Australija© Getty images

Dėl vietos tarp keturių stipriausių pasaulio rinktinių Argentina penktadienį žais su Nyderlandų rinktine, kuri aštuntfinalyje 3:1 eliminavo JAV nacionalinę ekipą. Argentina pasaulio čempionato ketvirtfinalyje žais 11-ą kartą istorijoje.