Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Gintautas Kniukšta. Apie valdžios reagavimą į žmonių prašymus

Gintautas Kniukšta. Apie valdžios reagavimą į žmonių prašymus

Gintautas KNIUKŠTA, ŠIANDIEN apžvalgininkas

Apie valdžios reagavimą į žmonių prašymus. Dar prieš du metus Klaipėdos krašto žmonės garsiai skundėsi, kad uostamiesčio pašonėje  ir dieną, ir naktį kertama Šernų giriai.  Dėl šios girios išsaugojimo į valdžią viešai kreiptasi ir  šių metų pradžioje.

Nuotraukoje – taip kertama  giria. Šią nuotrauką prieš du metus spausdino Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“..

Vakar Valstiečių – žaliųjų atstovė ir jų kandidatė į Klaipėdos meres Ligita Girskienė socialiniame tinkle rašo:  

„Gavusi Šernų kaimo ir Šernų sodų gyventojų kreipimąsi dėl plyno miško kirtimo šalia gyvenvietės, sukviečiau Aplinkos ministerijos, Kretingos urėdijos, Klaipėdos rajono savivaldybės atstovus, Klaipėdos rajono savivaldybės merą Bronių Markauską, Asociacijų „Gyvo žalio”, „Aplinkosaugos koalicija” vadoves bei Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narius pokalbiui.

Ieškojome būdų išsaugoti jau pradėtą kirsti mišką.

Sutartėme prašyti ministro Simono Gentvilo stabdyti miško kirtimą iki kol bus pasirašytas Nacionalinis miškų susitarimas ir pakeistas Miškų įstatymas.

Pagal naują reglamentavimą Šernų miškas galėtų būti priskirtas rekreaciniams miškams ir būtų išsaugotas.

Tikiuosi, kad klaipėdietis Aplinkos ministras Simonas Gentvilas išgirs kraštiečių pagalbos šauksmą ir atsižvelgs į gyventojų prašymą.“

Kodėl prireikė dviejų metų, kad Seimo Aplinkos komiteto narė Ligita Girskienė  išgirstų žmonių pagalbos šauksmą?

Na, taip, priežastis labai svarbi – ir ji,  ir jos bendrapartietis Bronius Markauskas kandidatuoja į merus. Ligita ruošiasi valdyti uostamiestį, o Bronius tikisi dar keturis metus saugoti Klaipėdos rajono žmonių ramybę.

Puikus valdžios duetas. Gal tiksliau – puiki visa trijulė. Juk ir aplinkos ministras Simonas Gentvilas save uostamiesčio sūnumi vadina.

Parašykite komentarą

Top