Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > I. Vėgėlė toliau blaškosi: Nacionalinio susivienijimo pirmininkas patvirtino sulaukęs jo skambučio

I. Vėgėlė toliau blaškosi: Nacionalinio susivienijimo pirmininkas patvirtino sulaukęs jo skambučio

www.siandien.info

„Trečiadienį praskriejo netikėta žinia – teisininko Igno Vėgėlės atsakymo dėl kandidatavimo Seimo rinkimuose laukę valstiečiai patys nusprendė, kad jų sąrašą ves kuris nors partijos narys”, – rašo „Delfi”.

I. Vėgėlė kalba apie tai, kad galėtų vesti jungtinį sąrašą, o Ramūnas Karbauskis tikina, kad pokalbiai su I. Vėgėle esą dar nebaigti ir „yra pastanga vienyti jėgas“.

Tačiau tuo, kad pokalbiai su I. Vėgėle tęsis, verčia abejoti R. Karbauskio trečiadienį „Delfi“ pasakyti žodžiai, jog iki rinkimų likus tiek nedaug laiko, šnekėti apie priešrinkimines koalicijas nelabai realu. Nacionalinio susivienijimo pirmininkas Vytautas Radžvilas „Delfi“ patvirtino neseniai sulaukęs I. Vėgėlės skambučio.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad ponas I. Vėgėlė iš tiesų kreipėsi privačiai, tai – ne oficialus pokalbis, su pasiūlymu apsvarstyti galimybę kokiu nors būdu bendradarbiauti su juo ir Lietuvos valstiečių ir žalųjų sąjunga“, – sakė V. Radžvilas.

Trečiadienį popiet, dar iki valstiečių paskelbto sprendimo dėl I. Vėgėlės, „Delfi“ kreipėsi į LVŽS lyderį R. Karbauskį ir paklausė, ar I. Vėgėlės skambutis V. Radžvilui vyko su jo žinia. Valstiečių pirmininkas teigė, kad anksčiau su I. Vėgėle jiedu aptarinėjo su kokiomis politinėmis jėgomis jiems būtų pakeliui.

Vytautas Radžvilas. Gintauto Kniukštos nuotr.

Parašykite komentarą

Top