Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Jaunųjų biržiečių kūryba – valstybės atkūrimo šimtmečiui

Jaunųjų biržiečių kūryba – valstybės atkūrimo šimtmečiui

Viktoras Rinkevičius.

Savaitė prieš Vasario 16-ąją Biržus pasiekė šventinė dovana knyga-albumas „GIMTINEI IR LIETUVAI Jaunieji biržiečiai atkurtos Lietuvos 100-mečiui“. Idėjos iniciatorius Seimo narys Viktoras Rinkevičius.

Tai jau antras toks Seimo nario inicijuotas Biržų rajono vaikų kūrybos knygos leidimas. Pirmasis buvo prieš dešimtmetį, 2007 metais. Kaip ir prieš tai, taip ir dabar knyga išleista jo asmeninėmis lėšomis ir yra nekomercinis leidinys.

Seimo narys šiai didingai progai pažymint, norėjo paskatinti Biržų rajono vaikus ir jaunimą domėtis mūsų Valstybės istorija ir dabartimi, įvertinti pasikeitimus joje, ugdyti savo kūrybiškumą ir jį išreikšti piešiniais, rašiniais, poezija ir proza.

Jaunųjų biržiečių kūrybos konkursas buvo skelbiamas nuo 2017 m. rugsėjo iki gruodžio 1 d. Konkursui buvo pateikta 405 dailės kūriniai iš 21 ugdymo įstaigos ir 392 eilėraščiai bei prozos kūriniai iš 11 mokyklų. Darbus publikavimui knygoje atrinko komisija sudaryta iš švietimo, literatūros, dailės specialistų.

Išleista knyga Vasario 16-osios proga, bus įteikta darbų autoriams ir jiems padėjusiems pedagogams, taip pat mokykloms, bibliotekoms, darželiams.

SIANDIEN inf.

Parašykite komentarą

Top