Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Klausimų aplinkos ministrui kasdien vis daugiau

Klausimų aplinkos ministrui kasdien vis daugiau

www. siandien.info

Ar tikrai Briuselis liepia iškirsti Lietuvą? Kokių čia veikėjų kyšo ausys?
Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui jau artimiausiu metu gali būti surengta interpeliacija.

Jis davė priesaiką savo valstybei, padėjęs ranką ant Lietuvos Republikos Konstitucijos, prisiekė ištikimai tarnauti Lietuvai, o ką iš tikrųjų jis išdarinėja?

Girdi, kirsti Lietuvos miškus ir parduoti juos švedams jam liepia Europos Komisija…

„Šiandien, būdamas aplinkos ministru, S. Gentvilas į savo komandą priima asmenis, kurie prieš tai atstovavo stambiam verslui.

Todėl turime pagrįstų abejonių dėl būsimų ministerijos sprendimų bei teisės aktų projektų ir baiminamės, kad teršėjų problemos užguls mokesčių mokėtojų pečius“, – sako klaipėdietė Seimo narė L. Girskienė.

Lukas Savickas, Tomas Tomilinas ir kiti Seimo nariai pateikė ministrui rašytinius klausimus pagal Seimo statuto 212 straipsnį, jie yra oficialiai registruoti Seime posėdžių sekretoriate.

Ministras į klausimus privalo atsakyti per 10 dienų. Esant poreikiui, gali būti inicijuojama neeilinė Seimo sesija dėl situacijos aplinkosaugos sistemoje.

Seimo nariai reiškia susirūpinimą dėl aplinkos ministro veiksmų, jo motyvacijos ir gebėjimų spręsti aplinkosaugos sistemos problemas, ypač dėl stambaus verslo taršos prevencijos.

Parašykite komentarą

Top