Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Savaitraščio ŠIANDIEN redakcijoje lankėsi ambasadorius Vygaudas Ušackas

Savaitraščio ŠIANDIEN redakcijoje lankėsi ambasadorius Vygaudas Ušackas

Savaitraščio ŠIANDIEN redakcijoje lankėsi buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras, ambasadorius JAV, Meksikoje ir Didžiojoje Britanijoje, ES ambasadorius Afganistane ir Rusijoje Vygaudas Ušackas. Ambasadorius susipažino su redakcijoje veikiančia dailininko Algimanto Stanislovo Kliaugos tapybos paroda “Širdies šviesoje“, atsakė į savaitraščio ŠIANDIEN skaitytojų klausimus.

Gerbiamas ambasadoriau, ŠIANDIEN redakcija vis dar sulaukia skaitytojų laiškų ir telefono  skambučių dėl jūsų kandidatavimo Į Lietuvos Respublikos prezidentus. Anot vienos savaitraščio skaitytojos, „Demokratijos šventė“ paaukojo karalių, kad išgelbėtų pėstininką. O gal vis dėl to…

Būkite atviras: gal dar rusena maža viltis ir jūs   savarankiškai sieksite prezidento posto?

Deja, turiu nuliūdinti  savaitraščio ŠIANDIEN skaitytojus. Aš tikrai nedalyvausiu Lietuvos prezidento rinkimuose gegužės mėnesį.

Nuoširdus ačiū visiems už pasitikėjimą, kita vertus, aš niekur juk nedingstu, toliau dirbu  Lietuvoje, manau, kad po Prezidento, Europos Parlamento  rinkimų mūsų visų laukia nauji iššūkiai… Gal ir man darbo atsiras… (juokiasi).

Gal jau sulaukėte pasiūlymų?

Ne, nesulaukiau, bet po prezidento rinkimų bus formuojama nauja Vyriausybė, sutikčiau dirbti užsienio reikalų ministru…

Visą interviu su ambasadoriumi Vygaudu Ušacku  skaitykite artimiausiame savaitraščio ŠIANDIEN numeryje.

.

Parašykite komentarą

Top