Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > „Lietuva jau dalyvauja Ukrainos atstatymo darbuose”

„Lietuva jau dalyvauja Ukrainos atstatymo darbuose”

www.siandien.info

Seimo Užsienio reikalų komiteto delegacija, vadovaujama pirmininkės Laimos Andrikienės, kartu su Latvijos, Estijos, Suomijos parlamentų Užsienio reikalų komitetų delegacijomis, lankėsi Ukrainos Radoje, kur susitiko su parlamento komitetų pirmininkais ir kitais atstovais. Šiandien Jungtinė parlamentarų delegacija tęsia vizitą, lankosi Borodiankoje, Bučoje, Irpinėje.

L. Andrikienės asmeninio archyvo nuotrauka.

Parlamentarės L. Andrikienės teigimu, Putino nusiaubta Ukraina, turi būti atstatyta kiek įmanomai greičiau, o prie Ukrainos atstatymo, komiteto pirmininkės teigimu, turi ženkliai prisidėti Vakarų valstybės. Seimo narė teigia, kad Baltijos valstybių visokeriopa parama ukrainiečiams yra pavyzdys kitoms Europos valstybėms, kaip reikėtų remti Ukrainą.

„Lietuva jau dalyvauja Ukrainos atstatymo darbuose. Ukraina ir Ukrainos žmonės patyrė skaudžius praradimus, ir kovos dar tęsiasi. Atstatyti Ukrainą be tarptautinės pagalbos bus sunku. Ukrainai reikalinga visokeriopa pagalba – karinė, humanitarinė, medicininė, politinė, finansinė, diplomatinė. Todėl Europa ir kitos laisvojo pasaulio valstybės turi suteikti Ukrainai trūkstamą pagalbą“, – teigė komiteto pirmininkė Laima Andrikienė.

Delegacijos nariai Ukrainos Aukščiausioje Radoje susitiko su pirmuoju vicepirmininku Oleksandru Kornijenka.

Parašykite komentarą

Top