Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Naujas ŠIANDIEN numeris: Lietuvos sveikos gyvensenos guru

Naujas ŠIANDIEN numeris: Lietuvos sveikos gyvensenos guru

www.siandien.info, laikraštis ŠIANDIEN

„-Gerbiamas Dainiau, kaip atrodo Jūsų įprastinė darbo diena?

-Penktą valandą dieną pradedu rytine mankšta. Po dušo – radijas, naujienos, dienos reikalų sudėliojimas. Nuo 8 val. iki 18 val. įvairūs darbai, po to pramogos, bendravimas su pasauliu. 22 val. – ant šono (šypsosi). -O ar išleidžiate kada nors savo kūną atostogų?

-Pačios geriausios atostogos kūnui- kai širdis valandą plaka iki 140 dūžių ir srūva prakaitas (juokiasi). Deja, tai ne kasdien pavyksta.

-Pasaulį šiuo metu vargina daugybė krizių, o liberalizmo įsiūbuotos globalizmo bangos baigia nušluoti tokias visuotinas vertybes, kaip teisingumas, pareigos jausmas, meilė artimui ir Tėvynei… Jūs, kaip buvęs buriuotojas, gal žinote, kaip tas bangas įveikti?-Tik puoselėdami savo protėvių sukauptas ir laiko patikrintas amžinas vertybes: šeimą, tradicijas, kultūrą, garbės, sąžinės ir atsakomybės jausmus, pasitelkę tikėjimą, viltį ir meilę, kartu veikdami, mes atsilaikysime.

-Kaip įsivaizduojate save ir Lietuvą dar po dešimties metų?

-Manau, kad didysis pasaulio virsmas jau bus įvykęs ir visų, kas nepasidavė globalistų gundymams ir neišdavė amžinųjų vertybių, atsilaikė prieš šėtono bauginimus ir gundymus, laukia nuostabus gyvenimas! Bet tai jau Dievo dovana Jo išrinktiesiems. Jais galime būti visi.“

Lietuvos sveikos gyvensenos guru, Sveikuolių sąjungos garbės prezidentui, Sveikatingumo mokyklos Palangoje įkūrėjui ir ilgamečiui vadovui, Seimo nariui, maištingos, bet geros sielos Dainiui Kepeniui šį mėnesį sukako 70 metų.

 Visą straipsnį skaitykite „ŠiANDIEN“. Naujas numeris prekyboje – jau rytoj.

Parašykite komentarą

Top