Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Lietuva pasitinka Naujus metus, būkite palaiminti 2023!

Lietuva pasitinka Naujus metus, būkite palaiminti 2023!

www.siandien.info

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Likus porai valandų iki Naujųjų, Vilniaus Varpinės bokštas keitė savo formą, tekstūras, atkartojo Vilniaus Kalėdų puošybos elementus. Projekcijos vaizdai žiūrovus kvietė keliauti per metų laikus, skirtingus istorinius laikotarpius ir pasitikti 700-ąjį Vilniaus gimtadienį. Miestui jau ne vienerius metus atsisakius fejerverkų, gruodžio 31-ąją Katedros aikštėje buvo kviečiama paisyti savo ir aplinkinių saugumo – taip pat nesinešti pavojų žmonių sveikatai ir gyvūnų gerovei keliančių priemonių, nenaudoti petardų ir kitų sprogstamųjų medžiagų.

Portalo lrytas.lt žiniomis, iki 2 val. nakties Vilniuje nuo fejerverkų Naujųjų naktį nukentėjo trys žmonės, vienas iš jų dar iki vidurnakčio. Taip pat, mieste kilo keletas konfliktų, tačiau sunkių sužeidimų kol kas nefiksuota. Kaunas Paskutinę metų dieną kauniečiai ir miesto svečiai buvo pakviesti į Kauno rotušės aikštę. Kaip ir Vilniuje, fejerverkų šiais metais Kaune nebuvo, tačiau vietoje jų, nuo 22 val. iki 00.30 val. vyko 3D vaizdo projekcijų instaliacijos ant Kauno rotušės.

Klaipėda pakvietė Teatro aikštėje pasinerti į spalvingą lazerių šou ir taip keisti nusistovėjusias naujametines tradicijas.

Parašykite komentarą

Top