Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Prezidentė ir premjeras pareiškė užuojautą dėl buvusio Ministro Pirmininko L. M. Stankevičiaus mirties

Prezidentė ir premjeras pareiškė užuojautą dėl buvusio Ministro Pirmininko L. M. Stankevičiaus mirties

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl septintosios po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo vyriausybės Ministro Pirmininko Lauryno Mindaugo Stankevičiaus mirties.

Šalies vadovės užuojautoje sakoma, kad patyręs finansų specialistas L. M. Stankevičius jau pirmaisiais Nepriklausomybės metais pradėjo dirbti socialinės apsaugos srityje, vėliau ėjo socialinės apsaugos, valdymo reformų ir savivaldybių reikalų, sveikatos apsaugos ministro pareigas, buvo išrinktas Seimo nariu.

Pasak Prezidentės, daugelis, kuriems teko sudėtingais pirmaisiais valstybės atkūrimo metais dirbti su L. M. Stankevičiumi, įsiminė jo atsakingą požiūrį į patikėtas pareigas ir dalykiškumą.

Prezidentė pareiškė užuojautą L. M.  Stankevičiaus artimiesiems, draugams, buvusiems kolegoms.

„Amžinojo poilsio atgulė visų gerbiamas ir nusipelnęs žmogus, savo darbais klojęs mūsų valstybės pamatus. Reiškiu nuoširdžią užuojautą artimiesiems, bičiuliams ir visiems jį pažinojusiems. Tegul šią sielvarto valandą Jus apgaubia stiprybė ir vieni kitų palaikymas“, – reikšdamas užuojautą kalbėjo Ministras Pirmininkas S. Skvernelis.

www.verslaspolitika.lt inf.

Parašykite komentarą

Top