Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Medicinos bankas – tarp Lietuvos verslo lyderių

Medicinos bankas – tarp Lietuvos verslo lyderių„Mums tikrai didelis įvertinimas atsidurti šiame reitinge. Lietuvoje verslą vykdo daugybė įmonių, jos visos stengiasi augti, tobulėti, kurti naudą visuomenei, tačiau specialistų sudarytame reitinge mes matome tikrus lyderius. Būtent tuos, kuriems svarbiausia skaidrus ir atsakingas augimas, kurie kuria naudą darbuotojams, nepamiršta aplinkos, yra įdėję indėlį ugdant verslo visuomenę ir atvirai komunikuoja savo patirtį. Didžiuojamės galėdami būti pažangiausiųjų gretose“, – sako Medicinos banko administracijos vadovė Dalia Klišauskienė.

Pirmą kartą paskelbtame naujame „Verslo žinių“ reitinge „Lietuvos verslo lyderiai 500“ Medicinos banką lydėjo sėkmė. Pagal kompleksinius kriterijus, tokius kaip įmonės pajamos, pelnas, efektyvumas, augimas bei kuriama socialinė vertė, sudarytame reitinge bankui atiteko 142-oji vieta.


Reitingas „Lietuvos verslo lyderiai 500“ sudarytas renkant viešai prieinamus 2017 m. duomenis, juos analizuojant ir apdorojant matematiniais metodais. Sudarant reitingą buvo vertinamos tik į „Verslo žinių“ sudarytą Lietuvos didžiausių bendrovių TOP1000 sąrašą pagal savo pajamas patenkančios įmonės, taip pat įtrauktos ir finansų bei draudimo institucijos.

Maža to, 2017 m. įmonės turėjo dirbti pelningai, sąžiningai mokėti mokesčius. Į reitingavimą neįtrauktos tos, kurių skola „Sodrai“ 2018 m. pabaigoje viršijo 1.000 Eur. Į sąrašą nepateko ir tos, kurios iki 2018 m. pabaigos nebuvo pateikusios finansinių ataskaitų Registrų centrui. LVL 500 reitinge neklasifikuoti ir tokie ūkio subjektai, kurie pernai vidutiniškai turėjo mažiau nei 20 darbuotojų.

„Turime savo istoriją, klientų segmentą, žinome savo kelią, prioritetus, tačiau nesiliaujame tobulėti, ieškoti naujų vartotojų patirtį gerinančių ir finansiškai palankiausių sprendimų. Sena tiesa, kad lyderystė ne tik išlaisvina, bet ir įpareigoja. Labiausiai – prieš klientus ir darbuotojus, kuriuos ypač vertiname ir be kurių indėlio tikrai nebūtume ten, kur esame“, – sako Medicinos banko administracijos vadovė.

Medicinos bankas – Lietuvos komercinis bankas, teikiantis finansines paslaugas privatiems asmenims ir verslo klientams. Bankas plėtoja komercinio banko veiklą: teikia vartojimo paskolas, kreditus verslui, keičia valiutą, vykdo piniginius ir dokumentinius atsiskaitymus, priima indėlius bei siūlo įvairias finansavimo galimybes.

Pagrindinės banko veiklos kryptys – smulkaus ir vidutinio verslo finansavimas, paslaugos privatiems asmenims, žemės ūkio finansavimas. Šiuo metu Medicinos bankas turi 49 klientų aptarnavimo padalinius visoje Lietuvoje.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top