Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Ministro pareiškimas dėl atsistatydinimo: „Priežastis – premjerės komanda”…

Ministro pareiškimas dėl atsistatydinimo: „Priežastis – premjerės komanda”…

www.siandien.info

Atsistatydinimo pareiškimą premjerei Ingridai Šimonytei pateikęs švietimo, sporto ir mokslo ministras Gintautas Jakštas atskleidė, kokios priežastys turėjo įtakos šiam žingsniui. „Priežastis yra šalia premjerės esanti komanda, kuri neša pavedimus be galimybės diskutuoti. Vienas iš jų buvo šįryt, likus nedaug laiko iki spaudos konferencijos“, – LRT televizijai antradienį teigė G. Jakštas.

Iš pareigų trauktis nusprendusio ministro teigimu, šis nurodymas buvo susijęs su vienuoliktokų tarpinių patikrinimų vertinimo skale. „Be galimybės diskutuoti buvo pasakyta, kad tie, kas yra surinkę daugiau taškų, gautų daugiau nei maksimumą“, – sakė G. Jakštas.

„Toks sprendimas turėtų didžiulių pasekmių. Manau, čia atsirastų ir teisinių ieškinių, nes, jeigu yra dešimtbalė skalė, sakyti, kad „jums labai gerai sekėsi, parašysiu 12 už tai“, tikrai nėra jokios galimybės“, – aiškino jis, patikindamas, kad įvykdęs tokį pavedimą nesijaustų ramus.

„Be galimybės diskutuoti buvo pasakyta, kad tie, kas yra surinkę daugiau taškų, gautų daugiau nei maksimumą“, – sakė G. Jakštas.

Parašykite komentarą

Top