Jūs esate
Pagrindinis > Reklama > Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris jau prekyboje: apie prezidentą, kuris tikrai stengiasi

Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris jau prekyboje: apie prezidentą, kuris tikrai stengiasi

Naujausiame laikraščio ŠIANDIEN numeryje pasikalbėjimas su Europos Parlamento nare Aušra Maldeikiene. Apie prezidentą, kuris tikrai stengiasi, bet jam sunku suprasti kelis dalykus. Apie draugystę, kuri yra nepalyginamai daugiau, nei kokia nors politinė kova. Ir apie politikoje galiojantį dėsnį, kai minia tavęs nekenčia.

Aušra Maldeikienė:
„Prezidentas tikrai stengiasi, bet jam sunku suprasti kelis dalykus.
Pirma, lyderis nesiblaško, o turi aiškią programą ir ją nuosekliai vykdo siekdamas ne skaldyti, o burti.

Antra, lyderio stiprybė yra jo komanda — klausantis jo patarėjų nori nenori peršasi mintis, kad tie žmonės surinkti ne dėl kompetencijų, o dėl gebėjimo pataikauti prezidentui.

Trečia, prezidentas privalo vadovautis ne savo norais ir kaprizais, o jam Konstitucijoje nubrėžtomis veikimo gairėmis. Tarkime, neįmanoma suvokti, kodėl jis gaišta laiką dubliuodamas net ne sveikatos ministro, o Nacionalinio visuomenės sveikatos centro vedėjo darbą. Tai tik smukdo jo autoritetą.

Galiu tik pakartoti, kad prezidentas Gitanas Nausėda išties jaučiasi ne tiek žmonių atstovu, kuris privalo remtis Konstitucija ir įstatymo viršenybe, kiek nedidelės karalystės valdovu.

Kaprizai dėl rezidencijos, garbių diplomatų mobingas, kartais tiesiog juokingas Vyriausybės einamųjų darbų vertinimas ir panašiai yra to paties kaleidoskopo dalys: G. Nausėda neturi programos, neturi politinės patirties ir palaikymo.

Kiek stebiu, jis ir jo komanda nuoširdžiai mano, kad Vyriausybė turi juos aprūpinti įžvalgomis, pasiūlymais, darbų projektais, o jau jie arba girs arba peiks. Kiek tai rimta tesprendžia tie, kurie už jį balsavo“.

Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris jau prekyboje. Prenumerata – visuose Lietuvos pašto skyriuose, www.prenumeruok.lt. 1,2 proc. parama (kodas 304457800).

Parašykite komentarą

Top