Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Nuniokojo „Biržiečių žodžio“ redakcijos pastatą – išdaužyti langai ir durų stiklai

Nuniokojo „Biržiečių žodžio“ redakcijos pastatą – išdaužyti langai ir durų stiklai

www.siandien.info

„Šįryt į darbą atėjusi „Biržiečių žodžio“ darbuotoja pamatė, kad nuniokotą redakcijos pastatą su išdaužytais langų ir durų stiklais. „Biržiečių žodžio“ direktorius Kęstutis Isakas įsitikinęs, kad tai – bandymas įbauginti žurnalistus, kurie viešina problemas ir blogus valdininkų darbus”, – rašo www.delfi.lt

Matosi, kad dirbta iš pagrindų – ne taip, kad metė plytą ir pabėgo. Svarbiausia, kad vos ne už šimto metrų nuo mūsų redakcijos yra policijos komisariatas – mes tai vertiname kaip mėginimą įbauginti žurnalistus„.

Biržų rajono meras Kęstutis Knizikevičius tokius kaltinimus vadina šmeižtu. Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius sako išpuolį prieš bet kokią redakciją vertinantis kaip išpuolį prieš visuomenę ir pabrėžia, kad šiuo atveju itin svarbu policijai išsiaiškinti tikruosius kaltininkus ir motyvus.

„Mūsų redakcija pradeda dirbti 7.30, atsidaro prenumeratos ir skelbimų skyrius, tad darbuotoja atėjusi pamatė, kad išdaužyti langai – redakcijos, durų, net ir prieškambario. Matosi, kad dirbta iš pagrindų – ne taip, kad metė plytą ir pabėgo. Svarbiausia, kad vos ne už šimto metrų nuo mūsų redakcijos yra policijos komisariatas – mes tai vertiname kaip mėginimą įbauginti žurnalistus.

Juk žurnalistai viešina problemas, kelia valdininkų blogus darbus ir iš savivaldybės klerkų žurnalistai ne kartą girdėjo, ką ir kaip reikia rašyti, kaip reikia taisyti straipsnius, kaip nuomonę pateikti ir tt. Aišku, dabar tai tik įtarimai, bet redakcija tikrai nukentėjo už savo tiesioginę veiklą“, – kalbėjo K. Isakas.

„Biržiečių žodžio“ direktorius Kęstutis Isakas. www. delfi.lt nuotr.

Anot jo, jei prisiminsime istoriją, tai ir Vitas Lingys buvo nužudytas, ir „Lietuvos ryto“ redakcija sprogdinta – labai gaila, kad grįžta gūdūs 90-ųjų laikai, nes čia šimtu procentu atėjo specialiai, kad padarytų materialinius nuostolius redakcijai.

„Vėlgi, ne paslaptis, kad ta senoji nomenklatūra, veikianti tokiais metodais, yra susijusi su kriminaliniu pasauliu – čia kaip ir nieko naujo. O redakcija, žurnalistai dirba tik savo prenumeratoriams, skaitytojams, netarnauja nei vienai partijai, nei kažkokiam verslui – už tai yra atpildas“, – komentavo K. Isakas.

Parašykite komentarą

Top