Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Pirmadienį Vestminsterio abatijoje vyks iškilmingas atsisveikinimas su Elizabeth II, kurį stebės milijardai žiūrovų visame pasaulyje

Pirmadienį Vestminsterio abatijoje vyks iškilmingas atsisveikinimas su Elizabeth II, kurį stebės milijardai žiūrovų visame pasaulyje

www.siandien.info

Atsisveikinimas su Elizabeth II iki pirmadienio 8.30 min. Lietuvos laiku Karalienei pagarbą atidavusius pasaulio lyderius priima Charlesas III.

Australijos ministras pirmininkas Anthony Albanese’as, anksčiau pareiškęs, kad jo šaliai tapti respublika yra „neišvengiama“, televizijai „Sky News Australia“ sakė, kad karalienė buvo „visada padrąsinanti“. Karalienės atminimą jis pagerbė ir su Charlesu III susitiko šeštadienį.

Bakingamo rūmuose taip pat buvo surengta privati audiencija Naujosios Zelandijos ministrei pirmininkei Jacindai Ardern. Naujoji Zelandija, kaip ir Australija bei 12 kitų Sandraugos šalių, dabar laiko Charlesą III savo valdovu.

Pirmieji žmonės jau iš anksto būriavosi, norėdami pamatyti pirmadienį Vestminsterio abatijoje vyksiantį iškilmingą atsisveikinimą su Elizabeth II, kurį stebės milijardai žiūrovų visame pasaulyje.

AP/skanpix

Parašykite komentarą

Top