Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Politologas: „Didelė dalis besipriešinančiųjų LGBT teisių įtvirtinimui, save šiuo metu tapatinasi su Kremliaus politika”

Politologas: „Didelė dalis besipriešinančiųjų LGBT teisių įtvirtinimui, save šiuo metu tapatinasi su Kremliaus politika”

www.siandien.info; lrt.lt

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Seimas ketvirtadienį leido Civilinės sąjungos įstatymo projektui perkopti pirmąjį laiptelį. Už balsavo 70, prieš 49, susilaikė 6. Apie tai, kaip karas Ukrainoje turėjo įtakos balsavimui, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – Mykolo Romerio universiteto (MRU) docentas dr. Virgis Valentinavičius.

Paklaustas, kas nulėmė, kad po ilgų diskusijų, buvo pritartas Civilinės sąjungos įstatymo projektas svarstymo stadijoje, pabrėžia, kad tokį rezultatą iš dalies nulėmė faktas, kad didelė dalis besipriešinančiųjų LGBT teisių įtvirtinimui, save šiuo metu tapatinasi su Kremliaus politika.

„Visas šitas šurmulys dėl žmogaus teisių visiškai sutampa su Vladimiro Putino darbotvarke“, – įsitikinęs V. Valentinavičius.

Anot jo, tikrojo Šeimų sąjūdžio veido atsikleidimas leido kai kuriems Seimo nariams, galbūt netgi šalies prezidentui, padaryti išvadas ir pakeisti nuomonę.

„Matome, kad netgi Gitanas Nausėda, sprendžiant iš paskutiniųjų pranešimų, jau šiek tiek keičia savo nuomonę“, – sakė V. Valentinavičius.

Parašykite komentarą

Top