Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – E. Jakilaičio pokalbis su A. Skardžiumi

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – E. Jakilaičio pokalbis su A. Skardžiumi

LRT.lt
Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Artūras Skardžius.

Itin didelio žiūrovų susidomėjimo praėjusią savaitę sulaukė žurnalisto Edmundo Jakilaičio vedama laida „Dėmesio centre“, kurioje dalyvavo Seimo narys Artūras Skardžius, žurnalistas Dovydas Pancerovas ir Seimo antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius.

Laidoje diskutuota apie pasklidusią informaciją, jog socialdemokratas A. Skardžius Seimo nario pareigas naudoja siekdamas finansinės naudos sau: jis gauna pajamas iš vėjo energetikų ir aktyviai dalyvauja vėjo energiją reguliuojančių įstatymų rengime.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovų pamėgtoje laidoje „Gyvenimas“ pasakota apie porą, kurią suvedė du baisūs ir labai panašūs atsitikimai, stipriai pakeitę jaunų žmonių gyvenimus. Beveik tuo pačiu metu skirtingose šalyse per šiurpias nelaimes Roberta ir Edvardas neteko kojų. Tačiau skaudi patirtis jų nesužlugdė, o tik sustiprino ir suteikė galimybę ta stiprybe dalintis su kitais.

Antroji tema – atostogos Turkijoje. Ši šalis jau daugybę metų yra populiariausia lietuvių atostogų kryptis, tačiau apie ją iki šiol sklando daugybė mitų. Beveik du dešimtmečius čia praleidęs lietuvis Margiris Klenavičius tikina, kad žino tobulų atostogų Turkijoje receptą, o viena svarbiausių jo dalių – atsisakyti stereotipų.

LRT TELEVIZIJOS laida „Svarbios detalės“ savo svečius pakvietė į diskusiją, kaip neperžengti ribų su kitokią maitinimosi filosofiją turinčiais asmenimis. „Pagalvojau, kad 30 metų valgau mėsą, bet manęs niekas nepaklausė, ar galiu gyventi be jos“, – laidoje pasakoja mėsos dėl eksperimento atsisakęs Simonas Urbonas. Savo mintimis dalijosi ir šešerius metus mėsos nevalgantis Mykolas Simutis, gyvūnų teisių aktyvistė Gabija Enciūtė, vienas garsaus sostinės restorano savininkų Dominykas Čečkauskas, virtuvės šefas Liutauras Čeprackas ir sveikos gyvensenos tyrinėtoja Vaiva Nepaitė.

Nemažo susidomėjimo sulaukė ir E. Jakilaičio pokalbis su krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu laidoje „Dėmesio centre“. Krašto apsaugos ministras išsakė savo abejones dėl planuojamų Rusijos ir Baltarusijos karinių pratybų „Zapad“. „Mes tikrai negalime jaustis absoliučiai ramūs, kai nebesilaikoma tarptautinių susitarimų, aneksuojamos teritorijos, Rusijos kaimynystėje tęsiama agresija ir žūsta žmonės“, – laidoje kalbėjo ministras.

Ryto naujienų laida „Labas rytas, Lietuva“ savo žiūrovams šįkart pasakojo, ką daryti, kad grįžus iš kelionės su draudimo kompanijomis netektų aiškintis dėl kelionėje įvykusių nelaimingų atsitikimų. Sporto entuziastams pristatyta informacija apie FIFA konfederacijų taurę, o muzikos mėgėjai buvo supažindinti su dviem premjeromis – studijoje viešėjo jaunosios atlikėjos Paula ir Kotryna Juodzevičiūtė.

Parašykite komentarą

Top