Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Premjerui S. Skverneliui kliūva ne tik miškų urėdijos – blogai dirba ir šalies vadovė?

Premjerui S. Skverneliui kliūva ne tik miškų urėdijos – blogai dirba ir šalies vadovė?

Šalies vadovė D. Grybauskaitė apkaltino S. Skvernelio  Vyriausybę arogancija ir reformų vykdymu neįsiklausant į kritiką. Konservatorių lyderis G. Landsbergis pareiškė, kad Prezidentė Ministrų kabinetu nebepasitiki ir prognozuoja šios Vyriausybės griūtį jau šį rudenį.

S. Skvernelis atkirto D. Grybauskaitei: „pastaruosius aštuonerius metus buvo pasirinkta pozicija stebėti iš šalies, vertinti, kritikuoti – tačiau realiai nieko iš esmės nedaryti“.

Praėjusių Seimo rinkimų Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašo lyderis S. Skvernelis.

„Nebent ir toliau mes norime būti kitų civilizuotų valstybių užnugaryje, pačiame dugne, be jokios vilties pakilti. Nebent toliau norime tik bejėgiškai dūsauti ir skėsčioti rankomis dėl to, kad viskas valstybėje apleista ir iškreipta, kad veši nepotizmas, korupcija, protekcionizmas, dvigubi standartai, neūkiškumas, neefektyvus valdymas, nelegalūs susitarimai, procesų imitavimas, grynųjų pinigų nešiojimas alkoholinio gėrimo dėžutėse ir puokštė kitų blogybių“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė premjeras.

Apie miškininkus premjeras nepasakė nieko naujo, tik pakartojo aplinkos ministro žodžius, jog jų interesai apsaugojami – girininkams, eiguliams ir kitiems mišku tiesiogiai besirūpinantiems atleidimai negresia.

Tuo tarpu  42 atskirų urėdijų, anot S. Skvernelio,  neūkiškumo ir savivalės jis  toleruoti negali, tačiau konkrečių faktų Ministras Pirmininkas nepateikia…

verslaspolitika.lt

 

Parašykite komentarą

Top