Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Atšaukiama tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2020“

Atšaukiama tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2020“

www.siandien.info

Parodos rengėjai pranešime rašo: „Apgailestaujame, kad dėl susiklosčiusios situacijos neįvyks visam šalies agrosektoriui svarbus renginys, kasmet sukviečiantis tūkstančius lankytojų. Ir renginio organizatoriai – VDU ŽŪA Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko darbuotojai, ir dalyviai įdėjo daug darbo ruošdamiesi jubiliejinei, 25-ajai parodai.

Visi suprantame, kad žmonių sveikata ir saugumas yra svarbiausia, nepaisant patiriamų finansinių ir kitų nuostolių. Organizatoriai artimiausiu metu susisieks su parodos dalyviais dėl šalių sutartinių įsipareigojimų vykdymo suderinimo. Dėkojame už supratingumą ir visų labai laukiame kitose VDU Žemės ūkio akademijoje organizuojamose parodose.

Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 24–26 dienomis VDU Žemės ūkio akademijoje organizuojama tarptautinė paroda „Inno panorama 2020“, kurios temos yra: žemės ūkio technologijos, įranga ir technika; sveikas ir saugus maistas; biožaliavų perdirbimas į aukštos pridėtinės vertės produktus; aplinkos priežiūra, aplinkosauga; atsinaujinančioji energetika ir kitos. Inovatyvūs įmonių produktai bus pristatomi „Inovacijų alėjoje“.

Artimiausia paroda „Ką pasėsi…“ vyks 2021 m. kovo 25–27 dienomis.

Parašykite komentarą

Top