Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Prezidentas trečiadienį dirbs Kazlų Rūdoje, patarėjai susitiks su IKEA Industries“ atstovais

Prezidentas trečiadienį dirbs Kazlų Rūdoje, patarėjai susitiks su IKEA Industries“ atstovais

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį, vasario 26 d., dirbs Marijampolės regione, kur susitiks su apskrities merais, vietos bendruomenių atstovais.

Tai trečias kartas, kai Prezidentas ir jo komanda dirbs regione.
Prezidentas Kazlų Rūdos savivaldybėje susitiks su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos savivaldybių, Šakių ir Vilkaviškio rajonų savivaldybių merais. Bus aptarti ir visam regionui, ir atskiroms savivaldybėms aktualūs klausimai.

Ekonominės ir socialinės politikos grupės patarėjai susitiks su nevyriausybinių organizacijų atstovais ir savivaldybių darbuotojais bei aptars socialinės piniginės paramos ir socialinių paslaugų sistemos savivaldybėse situaciją bei iššūkius.

Numatytas atskiras šios grupės patarėjų susitikimas su verslo atstovais.
Aplinkos ir infrastruktūros grupės nariai susitiks su „IKEA Industries“ atstovais.

Taip pat suplanuotas susitikimas su vietos ūkininkais.
Nacionalinio saugumo grupės patarėjai tradiciškai susitiks su policijos bei priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovais.

Teisės grupės patarėjai susitiks su administracijų direktoriais. Švietimo, mokslo ir kultūros grupės patarėjai – su Marijampolės kolegijos ir regiono profesinių mokymo įstaigų atstovais, regionine kultūros taryba.

Informuojama, kad Prezidento patarėjų susitikimai nėra vieši žiniasklaidai ir juose gali dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Prezidento darbo dienos Marijampolės regione programa su pastabomis žiniasklaidai

10.00 val. Prezidento susitikimas su Marijampolės regiono merais (Kazlų Rūdos savivaldybės Didžioji posėdžių salė, Atgimimo g. 12). *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti susitikimo pradžią. Po susitikimo 11.45 val. numatomas Prezidento komentaras žiniasklaidai.

10.30–12.00 val. vyks Prezidento Teisės grupės susitikimas su administracijų direktoriais (Kazlų Rūdos savivaldybės Mažoji posėdžių salė, Atgimimo g. 12).

Po susitikimo 12.15 val. numatomas vyriausiosios patarėjos J. Šovienės komentaras žiniasklaidai.

13.45 val. Prezidentas lankysis dr. Jono Basanavičiaus gimtinėje. *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti.

siandien.info, lrp.lt

Parašykite komentarą

Top