Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Seimo narys T. Langaitis kratosi UAB „Nortal“ akcijų

Seimo narys T. Langaitis kratosi UAB „Nortal“ akcijų

ts.lt nuotrauka

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Tadas Langaitis paneigė socialdemokratų paskleistą informaciją dėl dalyvavimo UAB „Nortal“ įmonės „E-sveikata“ projekte.

T. Langaitis nieko bendro su UAB „Nortal“ neturi ir neturėjo. 2005–2010 m. laikotarpiu minėtas Seimo narys buvo vienas iš tarptautinės kompanijų grupės „Webmedia“ savininkų. Nei motininė įmonė „Webmedia Group“, nei dukterinė įmonė UAB „Webmedia“ Lietuvoje nevykdė jokių projektų, susijusių su „E-sveikata“. 2010 metais T. Langaitis pardavė visas „Webmedia“ turėtas akcijas. 2012 m. naujieji savininkai „Webmedia“ įmonės pavadinimą pakeitė į „Nortal“. T. Langaitis neturėjo jokių sąsajų su UAB „Nortal“.

„Tikėtina, kad socialdemokratai skleidžia melą apie menamą mano dalyvavimą „E-sveikata“ projekte, desperatiškai siekdami nukreipti dėmesį nuo didelių tyrimų, siejamų su įtakingais socialdemokratais, kad Seime vykstanti Mindaugo Basčio apkalta, neskaidri, žiniasklaidoje paviešinta Artūro Skardžiaus šeimos veikla ir, žinoma, aiškėjantys faktai dėl „E-sveikatai“ skirtų lėšų iššvaistymo nenuvestų link pačių socialdemokratų. Valstybės kontrolė yra pasakiusi, kad abejotino skaidrumo projektai pradėti vykdyti būtent socialdemokratų vadovaujamos Vyriausybės laikotarpiu, nuo 2005 m. Jei jau nepaisoma elementarios politinės kultūros, tai bent jau melo cenzas politikams turėtų galioti, – pažymėjo T. Langaitis ir pridūrė: – Planavau tirti „E-sveikata“ projektus ir atrasti kaltuosius dėl pinigų švaistymo. Panašu, kad už „E-sveikata“ milijonų kyšo ūsuotų bebrų ausys ir dantys, ir dėl to patiriu šį puolimą“.

lrs.lt, verslaspolitika.lt

Parašykite komentarą

Top