Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > „Litexpo“ vyko paroda „Baldai

„Litexpo“ vyko paroda „Baldai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt

Iki sekmadienio parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksta 23-oji tarptautinė paroda „Baldai“. Šiemet didžiausioje Baltijos regione baldų ir interjero sprendimų parodoje daug dėmesio skiriama interaktyvioms veikloms, verslo kontaktų užmezgimui, čia prisistato ne tik didieji baldų gamintojai, bet ir dizaineriai, ra6oma pranešime spaudai.

Šiais metais pirmą kartą parodoje lankytojai galės išbandyti restauratoriaus darbą – parodų ir kongresų centre „Litexpo“ veikia baldų restauravimo dirbtuvės, įsikūrę senovinių, antikvarinių baldų pritaikymo šiuolaikiniame, moderniame interjere ekspozicijos. Taip pat profesionalūs restauratoriai konsultuoja, kaip nustatyti tikrą seno baldo vertę ir sėkmingai investuoti į antikvarinius baldus.

Nuo ketvirtadienio čia veikia ir lankytojų pamėgtas Baldų fabrikas, suteikiantis unikalią galimybę išvysti korpusinių virtuvės baldų gamybos procesą nuo projekto iki galutinio produkto – virtuvės baldų.

Lankytojai galėjo apžiūrėti netradicinius antrinio dizaino pritaikymo namuose sprendimus bei naujus konceptualius tiek patyrusių, tiek ir jaunųjų Lietuvos dizainerių darbus.

Profesionaliems architektams ir interjero dizaineriams skirtoje specialioje ekspozicijoje „Archzona“ prisistatys 26 įmonės, kurios demonstruos naujausius apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro produktus bei paslaugas.

Parašykite komentarą

Top