Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Šiandien VMI pradeda siųsti priminimus gyventojams, laiku nesumokėjusiems deklaruoto mokėtino gyventojų pajamų mokesčio

Šiandien VMI pradeda siųsti priminimus gyventojams, laiku nesumokėjusiems deklaruoto mokėtino gyventojų pajamų mokesčio

www.siandien.info

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad šiandien pradeda siųsti priminimus gyventojams, deklaravusiems pajamas, tačiau laiku nesumokėjusiems deklaruoto mokėtino gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Artimiausiomis dienomis priminimus gaus daugiau nei 55 tūkst. gyventojų, kurie yra nesumokėję daugiau nei 5 eurų GPM ir kitų mokesčių.

Bendra nesumokėta suma siekia 39,4 mln. eurų. Priminimai gyventojus pasieks per Mano VMI, o nesinaudojančius e. paslaugomis kvietimai pasieks klasikiniu paštu. VMI primena, kad greičiausias būdas sužinoti mokesčio sumą ir iš karto sumokėti – prisijungus prie Mano VMI.

Daugiau informacijos apie mokesčių mokėjimą ir mokestinių paskolų sutartis – www.vmi.lt > Domiuosi mokesčių ir baudų sumokėjimu, savo permokomis ir skolomis. Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos numeriu 1882 (+370 5 260 5060). VMI primena – apsilankymui VMI aptarnavimo padaliniuose būtina išankstinė registracija.

Ffinansinių sunkumų turintys ir per nustatytą terminą sumokėti negalintys gyventojai turi galimybę mokėjimą išdėstyti dalimis – sudaryti mokestinės paskolos sutartį (MPS). Mokestinės paskolos sutartis jau sudarė per 4 tūkst. finansinių sunkumų patiriančių gyventojų.

Jų išdėstyta mokėtina suma siekia 5,5 mln. eurų. VMI primena, kad sumokėti galima per Mano VMI, e. banko pavedimu, kitose mokėjimus priimančiose vietose. Mokant už kitą asmenį, svarbu nurodyti mokesčio mokėtojo vardą, pavardę, asmens kodą ir įmokos kodą (1441).

Parašykite komentarą

Top