Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Sureagavo ir Seimo vadovė: buvęs Vyriausybės kancleris turi atsakyti į klausimus apie sąsajas su buvusiais kriminalinio pasaulio veikėjais

Sureagavo ir Seimo vadovė: buvęs Vyriausybės kancleris turi atsakyti į klausimus apie sąsajas su buvusiais kriminalinio pasaulio veikėjais

www.siandien.info

Portalo 15 min paskelbtą medžiagą apie A.Stončaitį sureagavo ir Seimo vadovė: įspėja ir jį, ir opozicines partijas. Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad buvęs Vyriausybės kancleris turi atsakyti į klausimus, kylančius po 15min tyrimo, o opozicija – priimti „atitinkamus“ sprendimus.

15min“ tyrimų iliustracija / Arūnas Pukelis, Algirdas Stončaitis, Jonas Pirožnikas, Darius Žukauskas

15min Tyrimų skyrius šią savaitę skelbė, kad dar būdamas Vyriausybės kancleriu, A.Stončaitis atsisakė tikrintis vadinamuoju „melo detektoriumi“ – poligrafu. Vis dėlto, įstatymai numatantys, kad tokiu atveju leidimas dirbti su slapta informacija neturi būti išduodamas, liko bereikšmiais – artimas tuometinio premjero Sauliaus Skvernelio bendražygis gavo priėjimą prie įslaptintos informacijos.

Tyrimo metu surinkti duomenys atskleidė, kad apie A.Stončaičio ryšius ir veiksmus, kėlusius abejonių, žinojo bent kelios tarnybos. Ši informacija iki šiol yra įslaptinta, o dalis jos susijusi su kriminalinės žvalgybos duomenimis, išaiškėjusiais tiriant buvusio Kauno apskrities policijos vadovo Dariaus Žukausko ir Palangos gelbėtojų vado Jono Pirožniko įtariamas sąsajas su buvusiais kriminalinio pasaulio veikėjais.

Parašykite komentarą

Top