Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Skelbiama vieša Lietuvos pašto vadovo atranka

Skelbiama vieša Lietuvos pašto vadovo atranka

www.verslaspolitika.lt
AB Lietuvos paštas pranešė, kad skelbiama kandidatų į valstybės valdomos akcinės bendrovės Lietuvos pašto generalinio direktoriaus pareigas atranka. Siekiant pritraukti aukščiausios kompetencijos kandidatus ir laikantis skaidrumo principų, viešai atrankai organizuoti yra pasitelkta profesionali personalo atrankos bendrovė.

Generalinio direktoriaus atranka vyks keliais etapais. Paiešką ir atranką organizuos išorinė aukščiausio lygio vadovų atrankos bendrovė „J. Friisberg & Partners“, ji pasirinkta vykdant viešojo pirkimo procedūrą. Kandidatai dokumentus gali pateikti iki spalio 10 dienos, esant poreikiui terminas gali būti pratęstas. Generalinį direktorių iš pasiūlytų kandidatų rinks ir skirs bendrovės valdyba.

Būsimajam Lietuvos pašto vadovui yra keliamas reikalavimas turėti nepriekaištingą reputaciją, teisės, vadybos, verslo administravimo arba ekonomikos srities universitetinį išsilavinimą ir būti ne mažiau kaip 2 metus per praėjusius 8 metus vadovavus didelei įmonei ar įmonių grupei, arba jos struktūriniam padaliniui.

Vertinant kandidatus bus atsižvelgiama į jų profesinę veiklą bei įgytą įmonės strateginio planavimo, jos vertės tvaraus didinimo ir grąžos akcininkams užtikrinimo patirtį, korporatyvinio valdymo bei sėkmingo bendradarbiavimo su reguliuojančiosiomis institucijomis, socialiniais partneriais įgūdžius.

Taip pat kandidatas turi būti susipažinęs ne tik su pašto paslaugų, bet ir finansų rinkomis, priežiūros sistema, riziką ribojančiais ir paslaugų teikimą reglamentuojančiais reikalavimais.

Ypač bus vertinama kandidatų sėkminga ir rezultatyvi verslo pertvarkymo, efektyvumo didinimo bei veiklos rizikų valdymo patirtis, integruojant skirtingas verslo šakas bei plėtojant naujus verslo modelius konkurencingoje rinkoje, atsižvelgiant į klientų poreikius.

Bendrovės vadovas bus atsakingas už įmonės strategijos parengimą ir jos įgyvendinimo užtikrinimą. Vienas iš būsimojo Lietuvos pašto vadovo uždavinių bus užtikrinti sklandžią įmonės veiklą ir įnešti svarų indėlį, priimant strateginius verslo vystymo sprendimus naujų veiklų inicijavimo, paslaugų plėtimo, efektyvumo didinimo ir rinkų plėtojimo linkme.

Parašykite komentarą

Top