Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Tautos atstovai rinksis į VII (rudens) sesiją

Tautos atstovai rinksis į VII (rudens) sesiją

www.siandien.info

Rugsėjo 10 d., sekmadienį, 10 val. Tautos atstovai rinksis į VII (rudens) sesiją.

Pagal Seimo valdybos patvirtintą posėdžių grafiką sesijos metu, nuo rugsėjo 10 d. iki gruodžio 23 d., planuojama surengti daugiau kaip 45 posėdžius. Iš jų 3 bus skirti opozicinių frakcijų darbotvarkėms.

Rudens sesijos pirmajame posėdyje numatoma pateikti sesijos darbų programos projektą, kurį pristatys Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, savo svarbiausius projektus apžvelgs Seimo frakcijos.

Sesijoje tarp pagrindinių Seimo rudens darbų – 2024 m. valstybės biudžeto, „Sodros“ ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetų tvirtinimas ir su jais susijusių projektų svarstymas (išsamiau apie rudens darbus bus skelbiama atskiru pranešimu).

Pagal Seimo valdybos patvirtintą posėdžių grafiką sesijos metu, nuo rugsėjo 10 d. iki gruodžio 23 d., planuojama surengti daugiau kaip 45 posėdžius. Iš jų 3 bus skirti opozicinių frakcijų darbotvarkėms. Kaip numatyta Seimo statute, Seimo posėdžiai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais.

Seimo posėdžius galima tiesiogiai stebėti Seimo interneto svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“. Lietuvos gyventojams taip pat sudaryta galimybė stebėti tiesiogines transliacijas iš Seimo posėdžių salės per televizijos programą „Seimas – tiesiogiai“.

Parašykite komentarą

Top