Jūs esate
Pagrindinis > Politika > TS-LKD Prezidiumas įpareigojo TS-LKD Širvintų skyrių trauktis iš valdančiosios koalicijos su Ž.Pinskuviene

TS-LKD Prezidiumas įpareigojo TS-LKD Širvintų skyrių trauktis iš valdančiosios koalicijos su Ž.Pinskuviene

TS-LKD Prezidiumas įpareigojo TS-LKD Širvintų skyrių trauktis iš valdančiosios koalicijos su Ž.Pinskuviene.

Po to kai antrą kartą buvo pareikšti įtarimai Darbo partijai, o spalio 17 d. teismas pripažino, kad 2015 m. Širvintų rajono mero rinkimuose buvo pirkti rinkėjų balsai Živilės Pinskuvienės naudai, spalio 18 d. TS-LKD Prezidiumas nusprendė įpareigoti TS-LKD Širvintų skyrių trauktis iš Ž. Pinskuvienės vadovaujamos valdančiosios koalicijos su Darbo partija ir Liberalų sąjūdžiu.

„Nuo pat pradžių sakėme, kad mūsų skyriui eiti į koaliciją su Darbo partija ir Živile Pinskuviene buvo klaida. Tačiau esame demokratiška partija, todėl dėl šio klausimo turėjome daug diskusijų ir netgi ginčų su savo skyriaus žmonėmis, siekdami surasti geriausius sprendimus dėl darbo širvintiškių labui. Visgi šiandien šioje istorijoje dedame tašką. Skyrius turi trauktis iš valdančiosios koalicijos Širvintose.

Priekaištų mūsų vicemerei dėl jos darbo kuruojant švietimo, kultūros sritis neturime, tačiau buvimas koalicijoje su teisiamomis partijomis ir balsus pirkusiais asmenimis yra neįmanomas. Tai nėra pateisinama nei moraliai, nei vertybiniu požiūriu, nei politiškai“, – teigė TS-LKD Pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

verslaspolitika.lt inf.

Parašykite komentarą

Top