Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Dėl A.Verygos komandos galimai darytos įtakos renkant Valstybinės ligonių kasos direktorių

Dėl A.Verygos komandos galimai darytos įtakos renkant Valstybinės ligonių kasos direktorių

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Antanas Matulas kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) dėl sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komandos galimai darytos įtakos renkant Valstybinės ligonių kasos direktorių.

Kreiptasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl galimai darytos įtakos valstybinės įstaigos vadovo konkurso rezultatams
Seimo narys A. Matulas turi duomenų, kad komisijos pirmininkė galbūt buvo verčiama konkurso nugalėtoju išrinkti Igorį Baikovskį. Informacija perduoda Specialiųjų tyrimų tarnybai.

Jei informacija pasitvirtintų ir paaiškėtų, kad ministras A. Veryga, prisidengęs teisingumo ir nešališkumo kauke galimai daro įtaką renkant atsakingų institucijų vadovus, jis turėtų nedelsdamas trauktis iš užimamų pareigų arba būti pašalintas.

Seimo narys turi duomenų, kad komisijos pirmininkė galbūt buvo verčiama konkurso nugalėtoju išrinkti Igorį Baikovskį. Informacija perduoda Specialiųjų tyrimų tarnybai.

„Mano turimais duomenimis, ministro patarėjas Danas Bakša galimai vertė komisijos pirmininkę sudiktuoti klausimus – atsakymus, kad konkursą laimėtų I. Baikovskis. Panašiai, atrodo, konkursai vyko ir Palangos reabilitacijos ligoninėje, ir organizuojant kai kuriuos kitus konkursus“, – pažymėjo A. Matulas.

Pasak parlamentaro, jei informacija pasitvirtintų ir paaiškėtų, kad ministras A. Veryga, prisidengęs teisingumo ir nešališkumo kauke galimai daro įtaką renkant atsakingų institucijų vadovus, jis turėtų nedelsdamas trauktis iš užimamų pareigų arba būti pašalintas.

verslaspolitika.lt inf.

Parašykite komentarą

Top