Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Naujas savaitraščio ŠIANDIEN numeris. „Medis be šaknų miršta. O Lietuva?“

Naujas savaitraščio ŠIANDIEN numeris. „Medis be šaknų miršta. O Lietuva?“

Kiekvienas drąsiau žengia prie to, kam ilgai rengėsi, pasiprie-šina net atšiauriausiems smūgiams, jeigu buvo juos numatęs. Nepasirengęs išsigąsta net mažmožių. Lucijus Anėjus SENEKA

Naujas savaitraščio ŠIANDIEN numeris jau rytoj visuose prekybos centruose.

„Popiežius net kelis kartus ragino nepamiršti savo šaknų., Gausios minios ėjo susitikti su popiežiumi Pranciškumi . Ar iš tiesų jie suprato ką jis kalba?
Lietuvos žmonės pamiršo protėvių kultūros pamatus; pagarbą Dievo surėdytam pasauliui, sakralinę girių prigimtį, pagarbą medžiams, darniam gamtos ritmui. Griovimo planas suveikė.

Kuriamas mitas, kad šiuolaikiniam moderniam pasaulyje žmogus gali pakeisti vertybes. Aš sakau, kad tikrai negali. Žmogus nėra aukščiau Dievo.
Kviečiu atsipeikėti. Nepriimti mirties ‘‘kultūros‘‘. Pradėti ginti girias, miškus, miesto medžius, o svarbiausia – atgauti Vyčio Lietuvą iš naujo.

Mūsų jėga kyla iš asmeninės savigarbos, asmens laisvės, tikėjimo Dievu, nerūšiuojant esi pagonis ar krikščionis. Turime prisiminti ir kartoti, kad Lietuva be girių ir miškų yra Lietuva nukirstomis šaknimis.

Medis be šaknų miršta, miršta ir Lietuva. Kviečiu atgauti savigarbą ir kilti į kovą už gyvą Lietuvą, už protėvių ir laiko išgrynintas vertybes, kaip tai daro prancūzai, užsidėję geltonas liemenes, protesto prieš oligarchus simbolį“, – straipsnyje „Medis be šaknų miršta. O Lietuva?“,- rašo tapytoja Gražina Murelytė – Ajauskienė.

Parašykite komentarą

Top