Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > TV laidų vedėja E. Daugelaitė 2019-iesiems nieko nepasižada: paskui gali būti liūdna

TV laidų vedėja E. Daugelaitė 2019-iesiems nieko nepasižada: paskui gali būti liūdna

V. Radžiūno/LRT nuotr.LRT.lt
„Nesu mėgėja duoti sau didelius pažadus“, – sako LRT laidų vedėja Eglė Daugėlaitė. Lankydamasi naujametinėje Andriaus Tapino laidoje „Laikykitės ten“, ji pasakojo apie darbo televizijoje užkulisius, neįprastus pomėgius ir socialinius tinklus, kuriuose jai labiau patinka skaityti kitus nei lietis pačiai.

2018 metai E. Daugėlaitei buvo kupini iššūkių, o vienas didžiausių – popiežiaus vizitas Lietuvoje, kurio metu jai teko komentuoti net 14 valandų trukusią transliaciją.

Kaip sako laidų vedėja, tiesioginiame eteryje ne viskas vyksta taip, kaip suplanuota: „Tiesioginis eteris tuo ir žavus. Pavyzdžiui, atrodytų, kad tiesioginiam eteriui turi būta pasirūpinta veikiančia kameros lempute, bet ji neveikė.

Smagiausia, kai šnabždiesi su pašnekovais, apsitari, kaip viskas vyks toliau ir nežinai, ar tai išeis į eterį, ar ne. Taip pat buvo, kad staiga nebegalėjau matyti transliacijos, kurią tuo metu komentavome. Pradėjau panikuoti, viena akimi žiūrėjau į pašnekovą, kita – prašiau pagalbos kolegų.“

Nors dabar didesnių nesklandumų ir siurprizų eterio metu E. Daugėlaitei išvengti pavyksta, kai kurių įpročių atsisakyti vis dar sunku.

„Vienintelis dalykas, kurį galiu lengvai sumaišyti – vakare pasisveikinti „labas rytas“. Čia mano sistemos „užlūžę“ ilgam. Sakyčiau, kad dabar ištinka „tikėtini siurprizai“, nebent pasikvieti kažką, kas neprognozuotina – vaikus, augintinius. Tada tenka improvizuoti“, – apie darbo užkulisius pasakoja ji.

E. Daugėlaitė tikina, kad jai svarbi darbo priemonė – socialiniai tinklai, kuriuose ji dažniausiai užima stebėtojos poziciją.

„Man Facebook yra vizitinė kortelė, daugiausiai jį naudoju darbui ir visokioms socialinėms akcijoms. Instagram daugiau tas kanalas, kur galiu parodyti, ką veikiu ir kur esu. Facebook‘e esu aktyvesnė skaitytoja, sekėja, bet pasyvesnė turinio kūrėja. Man labiau patinka skaityti kitus, nei lietis pačiai. Būna, parašau karštą komentarą, bet paskui galvoju, kad gal tiek to“, – šypsosi E. Daugėlaitė.

Artėjant naujiesiems metams ji sako, kad svarbiausia neužmigti ant laurų, bet didesnių pažadų sau pačiai nedalina: „Linkiu sau neprisižadėti to, ko neišpildysi, o šiaip nesu mėgėja sau duoti didelius pažadus, nes metų pirmąją dieną gali būti liūdna.“

A. Tapino laidoje E. Daugėlaitė kalbėjo ir apie neįprastą savo pomėgį – laidų vedėja lankė bokso treniruotes.
„Boksavausi beveik trejus metus – tuo „užkrėtė“ vyras. Surinkome merginų ir vaikinų kompaniją, susiradome trenerį ir pradėjome sportuoti. Ilgainiui kompanija tapo visiškai vyriška, „įsijungė“ mano vidinė princesė ir truputėlį pristabdžiau“, – sako E. Daugėlaitė.

Parašykite komentarą

Top