Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > V. Sinica. Tikrai, kad žmonių partija

V. Sinica. Tikrai, kad žmonių partija

Vytautas Sinica. Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) šeštadienį tarybos posėdyje Vilniuje patvirtino  Ingridos Šimonytės kandidatūrą į prezidentus. „Sulaukėme didelio pasisekimo organizuodami „Demokratijos šventę“, kurioje aktyviai dalyvavo ne tik mūsų bendruomenė, bet ir partijos vertybėms prijaučiantys – net 18 tūkst. pilietiškų žmonių. Tarybos posėdyje šeštadienį patvirtinsime paramą pirminių rinkimų nugalėtojai“, – partijos pranešime spaudai cituojamas konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis. Į posėdį neatvyko diplomatas Vygaudas Ušackas.

Vytautas Sinica facebook paskyroje rašo, kad  „Gabrielius Landsbergis renkasi labai įdomią strategiją: pirma, pasiskelbia žmonių partija, antra, pasako, kad absoliuti dauguma šalies žmonių yra geriausiu atveju gana kvaili, blogiausiu atveju dirba Kremliui. Iš tiesų tai tą patį pasako ir apie absoliučią daugumą savo paties partiečių.

Ne, tai yra Kremliaus įtaka ir Kremliaus skleidžiamos vertybės. Kurias – aiškiai įvardyta – skleidžia ir pačios partijos parlamentarai. Kaip po šito partijoje gali toliau būti žmonės kaip Dagys ar Ažubalis, man nėra aišku.

Pasirodo, pasak Gabrieliaus Landsbergio, pasipiktinimas vaikų atiminėjimu iš tėvų ir LGBT propaganda Lietuvoje yra visai ne sveiko proto ar bent krikščioniškos kultūros atspindžiai. Ne, tai yra Kremliaus įtaka ir Kremliaus skleidžiamos vertybės. Kurias – aiškiai įvardyta – skleidžia ir pačios partijos parlamentarai. Kaip po šito partijoje gali toliau būti žmonės kaip Dagys ar Ažubalis, man nėra aišku.

Kelios straipsnio citatos atmosferai pagauti (rašoma, kad partiečiai po šito plojo nelabai entuziastingai):

„Tie konservatoriai, kurie protestuoja prieš valdžios institucijas, imančias iš šeimų vaikus bei vaikų apsaugą nuo smurto garantavusias reformas – Kremliaus, siekiančio suskaldyti Lietuvos dešiniųjų gretas, įrankiai.

Tai iš konservatorių tarybos posėdžio tribūnos paskelbė partijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

Jis taip pat prisiminė ir šalyje jau masiškai platinamus lankstinukus ir vykstančią agitacijos kampaniją prieš, kaip ir kasmet, planuojamas viešas gėjų eitynes.

Dešiniausieji konservatoriai taip pat remia protestus prieš šias eitynes bei kitaip „gina tradicinę šeimą“. G.Landsbergis, tuo tarpu, pasišaipė iš tų, kurie laiko tas eitynes dideliu pavojumi Lietuvai. „Kreipiuosi kolegas, ragindamas išlaikyti solidumą.

Mūsų bendruomenė kūrė šią valstybę. O tokiais veiksmai siekiama išbandyti mus, suskaldyti ir susilpinti. Taigi, raginu atpažinti tikrąsias vertybes, taip pat atpažinti propagandą ir Kremliaus primetamas vertybes“, – kreipėsi į bendražygius partijos lyderis.”

Tikrai, kad žmonių partija”.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top