Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Vilniuje atidarytas naujas verslo centras „Narbuto 5“

Vilniuje atidarytas naujas verslo centras „Narbuto 5“

Vilniuje duris atvėrė naujas verslo centras „Narbuto 5“. Naujajame 4700 kv.m. pastate jau kuriasi nuomininkai – beveik visas šio pastato plotas buvo išnuomotas dar prieš oficialią statybų pabaigą. Verslo centras gali didžiuotis strategiškai patogia vieta, patrauklia architektūra, optimaliu pastato dydžiu, lanksčiu biurų išplanavimu bei pažangiomis technologijomis.

Didžiausią dėmesį plėtodami „Narbuto 5“ verslo centrą vystytojai skyrė nuomininkų komfortui ir produktyvumui, pastato tvarumui bei gamtai.

Verslo centro projektuotojai numatė gryno oro padavimą į vėdinimo sistemas iš atokiausios nuo automobilių stovėjimo aikštelių ar gatvių vietos, pastate pritaikyti sudėtingi maksimalų dienos šviesos naudojimą numatantys inžineriniai fasado ir apšvietimo sprendimai, o dažams, kilimams ar luboms naudotos tik žmogui sveikos ir aplinkai draugiškos apdailos medžiagos.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas ir pastato akustikai bei garso izoliacijai siekiant sumažinti triukšmą, o pastatas didžiuojasi savo energetine A klase.

Kartu „Narbuto 5“ projektuotojai itin didelį dėmesį skyrė nuomininkų sveiko gyvenimo būdo skatinimui: verslo centre numatyta numatytos kelios dešimtys saugių saugios dviračių statymo vietų, dušai ir persirengimo kambariai, 4 elektromobilių krovimo stotelės, aktyvių žaidimų kambarys. Verslo centras lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, o jo vieta yra arti vaikų darželių, mokyklų, parduotuvių ir kitų paslaugų.

„Narbuto 5“ vystytojai ėmėsi unikalių iniciatyvų: išnagrinėję Žvėryno paukščių populiacijos ir migravimo takus verslo centro išorėje įrengė dekoratyvinę sieną su inkilais, pritaikytais 7 rūšių šias vietoves pamėgusiems paukščiams. Taip pat, baigus statybas, šalia „Narbuto 5“ atsodintos anksčiau čia augusios augalų rūšys, o dar prieš statybas buvo persodintas čia klestėjęs šimtametis ąžuolas, kuris jau prigijo ir toliau puošia šalia esančio Edukologijos Universiteto aplinką.

„Vystydami naujus projektus, geriname miestų gyvenimo kokybę. Neabejojame, kad šis verslo centras papuoš Vilnių ir sudarys puikias sąlygas mūsų nuomininkams sėkmingai auginti savo komandas ir verslus“, – atidarymo metu kalbėjo Amelija Rudenko, UAB „Kapitel“ generalinė direktorė.

„Narbuto 5“ dar prieš statybų pradžią inicijavo iš viso 2 metus trukusį BREEAM sertifikavimo procesą ir šiuo metu turi „BREEAM New Construction“ Very Good kategorijos pirminį sertifikatą ir laukia galutinio sertifikato už realizaciją.

Į „Narbuto 5“ per pastaruosius porą mėnesių įsikraustė nuomininkai – draudimo bendrovė „If“, UAB „Inreal valdymas“, farmacinės kompanijos IPSEN Pharma SAS Lietuvos filialas, UAB „RETAL Lithuania“, darbo nuomos ir personalo atrankos įmonė „Simplika“, „ISEC”, UAB „MarkIT Baltija“ bei kitos įmonės. Iš viso šiuo metu klientams išnuomota 98% „Narbuto 5“ ploto.

6 aukštų A klasės biurų pastatą „Narbuto 5“ statė UAB „Merko Statyba“, BREEAM vertinimą atliko UAB „Vesta consulting“.
Verslo centrą „Narbuto 5“ plėtojanti bendrovė UAB „Kapitel“ priklauso „Kapitel“ (buv. E.L.L. Real Estate) įmonių grupei, kuri buvo įkurta 1997 m. Estijoje.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt Nuotr. Sauliaus Žiūros

Parašykite komentarą

Top