Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > „Žalgirio” sirgaliai nusivylę: gal tikrai komandai reikia naujo trenerio?

„Žalgirio” sirgaliai nusivylę: gal tikrai komandai reikia naujo trenerio?

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Sekmadienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (8/1) tapo pirmąją ekipa, šiame „Betsafe-LKL“ sezone nugalėjusia Lietuvos čempionus.

Kęstučio Kemzūros treniruojama komanda namuose 75:64 (17:14, 13:19, 22:12, 23:19) palaužė Kauno „Žalgirį“ (8/1), kuris vietiniame fronte šiemet dar nebuvo suklupęs.

Po šių rungtynių „Žalgirio” sirgaliai negailėjo kritikos komandos treneriui K. Maksvyčiui.

Šeimininkai startavo sėkmingu žaidimu gynyboje – kauniečiams prireikė beveik 6 minučių, kad pelnytų taškus iš žaidimo, o po pirmojo kėlinio „Wolves“ buvo priekyje 17:14. Antrajam ketvirčiui einant į pabaigą „Žalgiris“ persvėrė rezultatą ir į antrąją dalį nusinešė trapų pranašumą – 33:30.

Po pertraukos svečiai buvo atitrūkę 40:32, tačiau vilniečiai likusią trečiojo kėlinio atkarpą laimėjo 20:5 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 52:45. Tiesa, trečiajame kėlinyje „Wolves“ neteko lyderio – ant parketo slystelėjęs Rasheedas Sulaimonas susižeidė koją ir daugiau aikštelėje nepasirodė.

Likus kelioms minutėms „vilkų“ atotrūkis tapo dviženklis (69:59). Skirtumas buvo kiek aptirpęs (69:64), tačiau Kristupas Žemaitis ir Vaidas Kariniauskas smeigė po tritaškį ir įtvirtino savo ekipos pergalę.

Nugalėtojams po 15 taškų pelnė R. Sulaimonas ir V. Kariniauskas, 14 taškų pridėjo Tre’shawnas Thurmanas.

Rungtynes „Avia Solutions Group“ arenoje stebėjo 8522 sirgaliai.

Šiuo metu turnyrinėje lentelėje įsivyravo trivaldystė – po 8 pergales ir 1 pralaimėjimą turi ne tik „Wolves“ ir „Žalgiris“, bet ir Vilniaus „Rytas“.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas ir Vaidas Kariniauskas po 15, Tre’shawnas Thurmanas 14, Adas Juškevičius 9, Eigirdas Žukauskas 8.

„Žalgiris“: Nazas Mitrou-Longas 15, Laurynas Birutis 11, Brady Manekas 9, Arnas Butkevičius 8, Rolandas Šmitas 7, Edgaras Ulanovas 6.