Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > „Čempionatas tik prasidėjo, dar nieko nepraradome“

„Čempionatas tik prasidėjo, dar nieko nepraradome“

www.siandien.info/ Gintauto Kniukštos nuotr./stop kadras

„Rugsėjo 1-oji, tai ir žaidėme kaip pirmokai. Padarėme žiauriai daug klaidų, po kurių jie susimetė visus savo taškus. Žinoma, ir poziciniame krepšinyje pataikė, bet kokius 20 sumetė po klaidų. Negalima sakyti, kad blogai žaidėme, bet pralaimėjome, tai nieko nekeičia, čempionatas tik prasidėjo, dar nieko nepraradome“, – po pralaimėjimo Slovėnijai kalbėjo Mindaugas Kuzminskas.

85:92 – Lietuvos rinktinė 2022-ųjų rugsėjo 1-ąją Kelne pralaimėjo Slovėnijos krepšininkams, tačiau iš tikrųjų nieko dar neprarado -priešakyje – dar keturios rungtynės.

Šeštadienį lietuviai žais su olimpiniais vicečempionais prancūzais, sekmadienį – su čempionato šeimininkais vokiečiais, antradienį – su Vengrija, trečiadienį – su Bosnijos ir Hercegovinos rinktine.

Kelne  18 tūkst. žiūrovų talpinančioje arenoje per Lietuvos rinktinės rungtynes su Slovėnija neužpildyta buvo tik maždaug trečdalis vietų, o didesnę dalį susirinkusiųjų sudarė aktyvūs lietuvių gerbėjai. Lietuvos krepšinio federacijos atstovų vertinimu, pirmame etape Kazio Maksvyčio auklėtinius galėtų palaikyti 3-3,5 tūkst. aistruolių. Organizatoriai teigia, kad parduota 8 tūkst. abonementų į visas Lietuvos rinktinės rungtynes, be to, lietuviai esą išpirkę dar 6 tūkst. kitų rūšių bilietų.

Beje,  Slovėnijos superžvaigždė L. Dončičius susitikimą baigė tik su 14 taškų ir prastu pataikymo procentu (1/8 tritaškių), bet tiksliais perdavimais baudos aikštelėje arba prie tritaškio linijos jis vis tiek nuolat rasdavo nedengiamus komandos draugus.

Parašykite komentarą

Top