Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Dėl pūgos perspėja vairuotojus

Dėl pūgos perspėja vairuotojus

www.siandien.info

Kelininkai įspėja: naktį eismo sąlygas sunkins snygis, šoninis vėjas ir pustymas – daug kur – smarkus. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį iš sekmadienio į pirmadienį yra numatomas snygis.

Šalyje – pustys, vietomis kils pūga. Sekmadienio pavakarę Lietuvoje dėl buvusio ar besitęsiančio snygio sudėtingiausios eismo sąlygos pietryčių, rytų ir vidurio Lietuvoje, ypač Utenos, Anykščių, Kauno, Trakų rajonuose, kur valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu, daug kur provėžotos ir slidžios.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis su šlapio sniego provėžomis. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose puraus ar prispausto sniego sluoksnis vietomis siekia iki 10 centimetrų.

Oro temperatūra siekia nuo trijų iki aštuonių laipsnių šalčio. Pasak Hidrometeorologijos tarnybos, naktį vėjas bus šiaurinių krypčių, 8–13 m/s, kai kur – gūsiai sieks 15–18 m/s.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/auto/rinka/2022/12/11/news/savaitgali-vvt-vadovybe-ir-profsajunga-sutarimo-nerado-streikas-tesis-toliau-25461463

Parašykite komentarą

Top