Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Didžiulis išpuolis Maskvos priemiestyje. Baltieji rūmai patvirtina, kad kovo mėnesį įspėjo Rusijos valdžios institucijas apie išpuolį

Didžiulis išpuolis Maskvos priemiestyje. Baltieji rūmai patvirtina, kad kovo mėnesį įspėjo Rusijos valdžios institucijas apie išpuolį

www.siandien.info, spaudos pranešimai

Maskvoje – didžiulis išpuolis koncertų salėje: nušauta mažiausiai 60 žmonių, virš 100 sužeista. Skelbiama, kad „Islamo valstybė“ pareiškė prisidėjusi prie išpuolio. Penktadienio, kovo 22-osios, vakarą koncertų salėje „Crocus City Hall“ netoli Maskvos nežinomi asmenys ėmė šaudyti į žmones. Rusijos teisėsaugos duomenimis, žuvo mažiausiai 60 žmonių, o aukų skaičius gali didėti.

Stop kadras.

Sudegusios koncertų salės patalpose gelbėtojai randa žuvusiųjų kūnus, dalies sužeistųjų būklė – labai sunki. Pasak Rusijos žiniasklaidos, incidentas įvyko prieš prasidedant grupės „Piknikas“ koncertui. Liudininkai sakė, kad vyras šaudė, taip pat mėtė petardas. Pranešama, kad žuvo mažiausiai 60 žmonių ir virš 100 buvo sužeisti.

Socialiniuose tinkluose buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip žmonės slepiasi nuo šaulio pastate. Vėliau pranešta, kad galėjo būti du, trys ar penki užpuolikai. Viename iš vaizdo įrašų matyti du kaukėti vyrai, įeinantys į pastatą ir filmuojantys.

Rusijos valstybinė naujienų agentūra RIA praneša, kad į įvykio vietą išsiųsta 50 greitosios pagalbos automobilių. Pasak agentūros korespondento, užpuolikai išmetė granatą ar padegamąją bombą, dėl kurios kilo gaisras, kurio vaizdo įrašai jau platinami socialiniuose tinkluose.

Baltieji rūmai patvirtina, kad kovo mėnesį įspėjo Rusijos valdžios institucijas apie išpuolį, kurio taikiniu galėjo tapti „dideli susibūrimai“ Maskvoje, skelbia bbc.com.

Maskvos priemiestyje Krasnogorske įvykęs išpuolis nusirito per visą pasaulį – Vakarai sureagavo smerkdami žudynes.

Praėjus keletui valandų po žiauraus išpuolio Islamo valstybė (IV) paskelbė, kad kraują praliejo šios organizacijos kovotojai. Ekspertai jau anksčiau svarstė, kad tai – vienas realiausių variantų, nes pakankamai neseniai Rusijos saugumo tarnyba (FSB) suėmė neįvardytą skaičių IV kovotojų.

AP/Scanpix nuotr.

Parašykite komentarą

Top