Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovė: galimybių paso senjorams nelabai ir reikia

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovė: galimybių paso senjorams nelabai ir reikia

www.siandien.info

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus atstovė Ligija Kliunkienė viešai pareiškė, kad esą Galimybių paso senjorams nelabai ir reikia.

„Šiandien viename portale pasirodė toks straipsnis dėl senyvo amžiaus žmonių, kurie nesinaudoja informacinėmis technologijomis ir neturi galimybės gauti Galimybių pasą. Tai jie tiesiog alternatyvių būdų ieško. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos oficiali atstovė atsakė, pacituoti norėčiau: „Aš norėčiau paklausti, vat kam tam senukui nuolat reikalingas tas Galimybių pasas? Čia yra išskirtiniams atvejams, jeigu kokia šventė, vestuvės. Nėra taip, kad jam, senjorui, reikia visą laiką. Ar jis eis į boulingą žaisti? Ar eis į restorano vidų pietauti? Kam jiems reikalingas tas pasas? Ar čia būtina iš tikrųjų karantino metu?“ Tai kaip jūs vertinate tokią ekonomikos ir inovacijų ministerijos poziciją senjorų atžvilgiu ir galimybę senjorams gauti Galimybių pasą, jeigu jie iš tikrųjų nesinaudoja informacinėmis technologijomis?“ – ministrės pirmininkės paklausė opozicijos lyderis S.Skvernelis.

A. Armonaitės vadovaujamos ministerijos atstovai pasityčiojo iš senjorų.

I. Šimonytė žmonių atsiprašė, tačiau jau ir anksčiau buvo aišku, kad toks Vyriausybės žingsnis dėl galimybių pasų – tam tikras negarbingas žmonių skirstymas.

Parašykite komentarą

Top