Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Eurolyga: „Maccabi“ nugalėjo „Žalgirį“ – 84:83

Eurolyga: „Maccabi“ nugalėjo „Žalgirį“ – 84:83

Kauno „Žalgiris“ pradeda naująjį Eurolygos sezoną. Ketvirtadienį vakare Kazio Maksvyčio diriguojami žalgiriečiai išvykoje pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ 84:83.

Eurolyga: „Maccabi“ – „Žalgiris“ / Euroleague Basketball via Getty nuotr.

Pirmajame kėlinyje abi komandos pasižymėjo sėkmingu puolimu. Audringai savų sirgalių palaikoma „Maccabi“ vienu metu buvo įgijusi šešių taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje K. Maksvyčio auklėtiniai jau protingiau išnaudojo komandines pražangas ir pirmavo praktiškai viso ketvirčio metu. Į ilgąją pertrauką kauniečiai išėjo ilsėtis būdami priekyje 48:46.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei ketvirtojo kėlinio minutei po Luko Lekavičiaus taškų komandas skyrė vos taškas, o jau kitą ataką „Žalgiris“ išsiveržė į priekį – 83:82.

„Maccabi“ atsakė sėkminga ataka – 84:83. A.Butkevičius pataiko metimą, bet jis nebuvo įskaitytas. Kitas Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 14-ąją išvykoje prieš Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.