Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Įkūrę partiją, eis pas prezidentą

Įkūrę partiją, eis pas prezidentą

www. siandien. info

Šiandien, kovo 7-ąją Vilniaus „Karolinos“ viešbutyje vyko partijos „Nacionalinis susivienijimas“ steigiamasis suvažiavimas. „Nacionalinio susivienijimo“ pirmininku išrinktas pagrindinis šios partijos kūrimo iniciatorius prof. Vytautas Radžvilas. Jo pavaduotojais išrinkti politologas Vytautas Sinica ir Kęstutis Dubnikas.


Pasak V. Radžvilo, naujosios partijos programa buvo kurta kaip priešprieša globalios Lietuvos vaizdiniui: „Lietuva yra vienintelė Europos sąjungos šalis, kurioje oficialiu valstybiniu lygmeniu yra pripažįstama, kad galutinis mūsų tikslas – išnykti“, – sakė V. Radžvilas.

V. Radžvilas siūlė paraginti Lietuvos prezidentą, kad šis skelbtų pertvarką, nes priešingu atveju esą gali pasikartoti 1940 metų tragedija.

Anksčiau kalbėta, kad V.Radžvilas ir jo bendražygiai gali tapti Prezidentūros sąjungininkais per Seimo rinkimus, tačiau Prezidentūra nuo tokių kalbų griežtai atsiribojo.

Politikos apžvalgininkas V. Bruveris portale lrytas.lt pastebėjo, kad „ironiška, kad V.Radžvilas iš tribūnos citavo lietuvių kilmės prancūzų poeto ir Lietuvos diplomato Oskaro Milašiaus eiles. O.Milašius kaip tik ir buvo toks „pasaulio pilietis“ ir „globalistas“, prieš kuriuos šventąjį karą ir skelbia „Nacionalinis susivienijimas“.

Beje, „Nacionalinis susivienijimas“ buvo įkurtas ir prieš 2012 m. Seimo rinkimus. Tuomet buvo susivienijusios 4 politinės partijos – Tautininkų sąjunga, Centro partija, Socialdemokratų sąjunga, tačiau jos tesurinko 0,94 nuošimčio rinkėjų balsų.

Parašykite komentarą

Top