Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderį stebina G. Palucko pareiškimai, socialdemokratų ministras išsako savo nuomonę

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderį stebina G. Palucko pareiškimai, socialdemokratų ministras išsako savo nuomonę

Naisiuose po  partijos tarybos posėdžio Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad bus klausiama skyrių nuomonės dėl valdančiosios koalicijos su socialdemokratais. Tačiau R. Karbauskis pabrėžia, jog su socialdemokratų frakcija Seime bendradarbiaujama konstruktyviai, o socdemų lyderio Gintauto Palucko kritiška nuomonė dėl koalicijos su „valstiečiais“ neatspindi nuotaikų socialdemokratų frakcijoje.

„Nereikėtų šnekėti apie santykių gerinimą, tiesiog yra darbinis režimas. Kad partijos pirmininkas pasisako taip, kaip jis pasisako… Kartais atrodo, kad jis šneka ne tai, ką galvoja frakcija. […] Kai su frakcija šnekame apie tai, ką darysime rudenį ir kodėl tai yra labai svarbu, tą pačią minutę partijos pirmininkas daro pareiškimus, kad reikia nutraukti koalicijos sutartį. Tai mus labai stebina“, – LRT RADIDUI sako R. Karbauskis.

R. Karbauskis pabrėžia, jog su socialdemokratų frakcija Seime bendradarbiaujama konstruktyviai, o socdemų lyderio Gintauto Palucko kritiška nuomonė dėl koalicijos su „valstiečiais“ neatspindi nuotaikų socialdemokratų frakcijoje.

Tuo tarpu ūkio ministras socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius sako, kad Socialdemokratų partija turėtų likti valdančiojoje koalicijoje su „valstiečiais žaliaisiais“. „Valstiečių“ frakcija Seime turi 56 atstovus, socialdemokratai – 19 parlamentarų, jiems  priklauso ūkio, užsienio reikalų ir teisingumo ministrų postai.

LRT RADIJAS, LRT.lt ir verslaspolitika.lt inf.

Parašykite komentarą

Top