Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > JAV prezidentas pavadino Putiną skerdiku. Sprogimai Lvivo mieste, kuris yra netoli Lenkijos-Ukrainos sienos

JAV prezidentas pavadino Putiną skerdiku. Sprogimai Lvivo mieste, kuris yra netoli Lenkijos-Ukrainos sienos

www.siandien.info, spaudos pranešimai

JAV prezidentas Joe Bidenas, šeštadienį Varšuvoje susitikęs su karo pabėgėliais iš Ukrainos, pavadino savo kolegą iš Rusijos Vladimirą Putiną skerdiku.

„Reuters“

Šeštadienio popietę užsienio šaltiniai, portalai Skynews ir CNN praneša apie sprogimus, dūmus ir sirenas Lvivo mieste, kuris yra netoli Lenkijos-Ukrainos sienos. Iki šiol šiame mieste karinių veiksmų buvo išvengta.

Naujienų agentūra „Reuters“ praneša, kad vakariniame Lvivo mieste pasigirdus sprogimams kyla dūmai. Miesto taryba ir gubernatorius pridūrė, kad buvo girdėti trys sprogimai, kurių taikinys, kaip pranešama, buvo mobiliojo ryšio bokštas. Lvivas, esantis netoli sienos su Lenkija, buvo palyginti saugus nuo Rusijos atakų ir buvo laikomas vieta, į kurią bėgo šalies vakaruose gyvenantys žmonė

Penktadienį Rusija pranešė, kad „pirmasis specialiosios operacijos etapas beveik baigtas“, o dėmesys bus skirtas Donbasui. JAV jau pastebėjo, kad agresorės pajėgos tapo Donbase agresyvesnės.

Parašykite komentarą

Top