Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Pasaulis privalo sustabdyti karą

Pasaulis privalo sustabdyti karą

Atsiliepę į Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio kvietimą paremti Ukrainos, į solidarumo akciją prie Seimo ketvirtadienio vakarą susirinko keli tūkstančiai žmonių. AP nuotr.

www.siandien.info

Ukrainos prezidentas V. Zelenskis paskelbtame vaizdo kreipimesi paragino žmones visame pasaulyje išeiti į gatves protestuoti prieš mėnesį besitęsiančią Rusijos invaziją į jo šalį, sakydamas, jog „pasaulis privalo sustabdyti karą“.

Atsiliepę į Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio kvietimą paremti Ukrainos, į solidarumo akciją prie Seimo ketvirtadienio vakarą susirinko keli tūkstančiai žmonių.

Solidarumo akcija buvo pradėta nuo Ukrainos himno.

Į mitingą žmonės atėjo pasipuošę Ukrainos spalvų simbolika. Mitinguotojai laikė plakatus : „NATO, daryk ką nors, išgelbėk Ukrainą“, „Putiną – į kalėjimą“.

Lietuvos Prezidentas, kreipdamasis į Europos lyderius, teigė, kad ES visomis priemonėmis turi stabdyti Rusijos karą Ukrainoje ir didinti visokeriopą paramą nuo karo kenčiančiai valstybei. Šalies vadovas pabrėžė, kad Ukrainai pateikus paraišką dėl narystės ES ir pratęsiant Versalyje pradėtą diskusiją, turi būti pereita prie praktinių Ukrainos spartesnio suartėjimo su ES veiksmų.

Parašykite komentarą

Top