Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Kodėl verta prenumeruoti ir skaityti laikraštį „ŠIANDIEN“?

Kodėl verta prenumeruoti ir skaityti laikraštį „ŠIANDIEN“?

www.siandien.info

Gamtininkas Andrejus Gaidamavičius:

„Gyvename pasaulyje, kuriame viskas darosi netikra. Netikras maistas, netikras menas ir netikros žinios… Anksčiau parašyti knygą – buvo kruopštus, atsakingas darbas ir viso gyvenimo įvykis.


Dabartinės technologijos leidžia kiekvienam tapti rašytoju, fotografu, žurnalistu ir t.t. Gyvename tokiame informaciniame sąvartyne, kad rodos ir pats žmogus darosi netikras. Ką jau kalbėti apie mūsų tikrą gamtą, kuri baigiama paversti dirbtine gamta.

Gamtininkas Andrejus Gaidamavičius ir kraštovaizdžio specialistas Stanislovas Čepinskas. Gintauto Kniukštos nuotrauka.


Tad, kuo pasitikėti, iš ko mokytis, kai aplink tik propaganda, viešieji ryšiai ir reklamos? Ar pamenat tuos laikus, kai gaudavai honorarą už straipsnį? Dabar, jeigu pats, iš idėjos, dar sugalvoji kažkur parašyti, tai reikia džiaugtis, kad nereikia primokėti.


Taip Lietuva prarado tikrų žinių šaltinį – geriausiai savo sritį išmanančius žmones, kurie nustojo dalintis savo žiniomis ir idėjomis. Dažnai pasvajoju, kad jeigu laimėčiau milijoną, tai investuočiau jį į kokybišką žiniasklaidą. Nes būtent nuo kokybiškos žiniasklaidos atsiranda ir kokybiška teisėsauga, kokybiška kultūra ir kokybiškas valstybės valdymas.


Laikraštis „ŠIANDIEN“, kuris savo puslapiuose priglaudė kokybiškus straipsnius ir kuriuose nėra nei užsakymo numerio, nei prierašo „partnerio turinys“, iš dalies kompensuoja tą kokybiškos žiniasklaidos Lietuvoje trūkumą.


Tenka tik džiaugtis, kad skaitytojai tai įvertina vis labiau. Laikraštis „ŠIANDIEN“ – augantis ir viltį teikiantis leidinys, todėl padėkime jam augti kartu: prenumeruokime, skaitykime, būkime autoriais“.


ŠIANDIEN prenumerata priimama visuose Lietuvos pašto skyriuose, www.prenumeruok.lt

Parašykite komentarą

Top