Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Kristinos Orbakaitės sūnus pabėgo iš Rusijos, kad nebūtų mobilizuotas karui Ukrainoje

Kristinos Orbakaitės sūnus pabėgo iš Rusijos, kad nebūtų mobilizuotas karui Ukrainoje

www.siandien.info

Iš Rusijos pabėgo Lietuvos pilietybę turintis Rusijos žvaigždės Alos Pugačiovos anūkas Nikita Presniakovas, kad nebūtų mobilizuotas karui Ukrainoje. Pranešama, kad sieną jis kirto pėsčiomis vienoje iš Rusijos Ivangorodo ir Estijos Narvos pasienio punktų.

Pažymima, kad Nikita Presniakovas iš Rusijos pabėgo rugsėjo 24 d. Jis turi Lietuvos pilietybę, todėl be problemų kirto sieną ir atsidūrė už Rusijos ribų. Teigiama, kad anksčiau rusų deputatas Romanas Chudjakovas pareiškė, kad Pugačiovai pasitraukus iš šalies, jos anūkai turėtų būti įtraukti į Rusijos gynybos pajėgas ir išsiųsti į karą.

Instagramo nuotr.

N. Presniakovo mama-  Kristina Orbakaitė  – viena populiariausių dainininkių, aktorių. Nuo 2013 m. – Nusipelniusi Rusijos Federacijos artistė. Ji priklauso įrašų/prodiuserių kompanijos „StarPro“ komandai.

Gimė K. Orbakaitė lietuvio aktoriaus M. Orbako ir garsios rusų estrados dainininkės  A. Pugačiovos šeimoje. Dėl tėvų užimtumo vaikystę praleido pas močiutę Šventojoje, čia ji gyveno iki mokyklos, kalbėjo tik lietuviškai ir buvo pakrikštyta kaip katalikė.

Būdama septynerių metų pradėjo pasirodymus TV muzikinėse laidose. Išgarsėjo 1983 m. atlikusi pagrindinį vaidmenį Rolano Bykovo režisuotame filme „Baidyklė“. Vėliau filmavosi keliuose istoriniuose filmuose. 

K. Orbakaitė vaikystę praleido pas močiutę Šventojoje. Instagramo nuotr.

Nuo 1992 m. padedant baleto grupei „Recital“ pradėjo estrados solistės karjerą. 2000 m. gegužės mėn. gavo „The World Music Awards“ prizą kaip viena populiariausių Rusijos estrados dainininkių. 2013 m. balandžio mėn. jai suteiktas Rusijos Federacijos nusipelniusios artistės garbės vardas.

2002 m. vasario mėn. Kristinai Orbakaitei, kaip Lietuvos piliečių anūkei, jos prašymu suteikta Lietuvos Respublikos pilietybė. 2016 -2017 metais vyko didelis jos koncertinis turas – aplankė Europą, Aziją, Šiaurės Ameriką, turo metu ji lankėsi ir Klaipėdoje, Šiauliuose, Vilniuje.

. Prieš 22 metus per Kristinos dainos „Май“ ( „Gegužė“) vaizdo klipo pristatymą buvęs K. Orbakaitės vyras verslininkas Ruslanas Baisarovas užpuolė Kristiną prie draugų ir nutempė ją į grimo kambarį, kur Kristinai buvo sulaužyta nosis. Vėliau, kai pora galutinai išsiskyrė, virė didžiulės kovos dėl jų sūnaus Denio Baisarovo globos. . R. Baisarovas, kol dar nebuvo nuspręsta, kuris iš tėvų augins vaiką, buvo „pagrobęs“ (be K. Orbakaitės leidimo pasiėmęs D. Baisarovą) ir neatidavė jo Kristinai beveik tris mėnesius.

K. Orbakaitė už individualų koncertą, kuriame dainuoja apie pusantros valandos gauna nuo 30 iki 50 tūkst. JAV dolerių, tačiau per gastrolių koncertus ji uždirba kur kas daugiau: apie 100 tūkst. už vieną koncertą. Kristina Orbakaitė yra viena daugiausiai uždirbančių Rusijos dainininkių.

Parašykite komentarą

Top