Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Skelbiamos konsultacijos su visuomene dėl regionų kultūros finansavimo modelio

Skelbiamos konsultacijos su visuomene dėl regionų kultūros finansavimo modelio

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kartu su LR kultūros ministerija kviečia teikti pasiūlymus šiuo metu rengiamam regionų kultūros finansavimo modeliui – Tolygios kultūros ir meno raidos projektų regionuose sąrašo sudarymo tvarkos aprašui.

Savo pasiūlymus ir komentarus galite pateikti skiltyje Konsultacijos su visuomene.

Tolygios kultūros ir meno raidos regionuose modelio tikslas – užtikrinti kultūros prieinamumą ir jos įvairovę, mažinti kultūrinę atskirtį tarp didmiesčių ir atokiau nuo jų esančių miestų bei miestelių. Numatoma, kad prie LKT bus sudaryta 10 regioninių kultūros tarybų (RKT), kurių veikla aprėps apskričių geografines teritorijas. Į RKT sudėtį bus įtraukta po du atstovus iš kiekvienos savivaldybės, ir vieną atstovą deleguos LKT. Šios tarybos vertins ir atrinks finansuoti pateiktus kultūros projektus.

Paraiškas šiuo metu baigiamo rengti regionų kultūros finansavimo modelio programai bus galima teikti jau šį rudenį, paskelbus pirmąjį 2019 m. finansavimo konkursą.

Komentarų ir pasiūlymų skiltyje Konsultacijos su visuomene arba el. paštu konsultacijos@ltkt.lt laukiama iki 2018 m. gegužės 9 dienos.

Siandien.info, Kultūros ministerijos inf.

Parašykite komentarą

Top