Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Kviečiame visus kurti ateitį šiandien. Ir su ŠIANDIEN. 100 laikraščio ŠIANDIEN numerių

Kviečiame visus kurti ateitį šiandien. Ir su ŠIANDIEN. 100 laikraščio ŠIANDIEN numerių

Mieli laikraščio ŠIANDIEN skaitytojai, savaitgalyje Jūsų rankose bus simbolinis šimtasis leidinio ŠIANDIEN numeris.

Nuoširdžiai dėkojame Jums – ir prenumeruojantiems savaitraštį, ir įsigyjantiems jį prekybos tinkluose už supratimą ir buvimą kartu, už bendrystę ir nusiteikimą eiti jau pramintu keliu į priekį – į laimingesnę Lietuvą.

Dėkojame visiems, kurie mums rašo, dalinasi nuomonėmis, įžvalgomis ir patarimais.

Kviečiame visus kurti ateitį šiandien. Ir su ŠIANDIEN. Neatsitiktinai ir mūsų leidinio ŠIANDIEN moto – „Ateitis kuriama šiandien“. Tik nuo mūsų priklauso, kaip gyvensime ateityje, kaip ir kokioje aplinkoje gyvens mūsų vaikai, anūkai ir dar kitos kartos.

Tik nuo mūsų priklauso ar pavyks išsaugoti kertines žmonijos vertybes: tikėjimą, šeimą ir tautinę valstybę. Tik mes atsakingi už tai ar ir toliau bujos egoizmas, materializmas, individualizmas. Ar sugebėsime šiuos mūsų visuomenės bruožus pakeisti pasitikėjimu, bendryste ir dvasingumu. Ar didės atsakomybė, ar stiprės teisių ir pareigų vienovė bei gyvenimo prasmės pojūtis.

Esame įsitikinę, kad Gerovės valstybės sąvoka nėra mistinė kategorija, kad mes galime gyventi visuomenėje, kuri gerbia kiekvieną Žmogų ir mus maitinančią bei rengiančią Gamtą. Kad pelno siekimas bet kuria kaina, paminant pamatines dorovines ir dvasines vertybes, yra savižudiškas tikslas. Visuomenės tarpusavio ryšių sutrūkinėjimas, solidarumo suirimas, valdžios atitrūkimas nuo visuomenės, teisingumo principų pažeidimai, pomėgis prabangai yra didžiulis pavojus mūsų valstybės saugumui.

Mūsų mąstytojas Vydūnas labai taikliai pastebėjo, kad „Mažos tautos išlikimui moraliniai kriterijai yra kertiniai“.

Štai kodėl jau ketvirti metai mūsų leidinio puslapiuose randasi vietos paprastų žmonių portretams, jauniesiems talentams, mūsų tautos istorijai, kultūrai, tradicijoms ir papročiams. Kaip ir mažiems miesteliams, smulkiems ūkininkams, kaimo šviesuoliams ar išeivijai.

Mūsų leidinys – talkos ir savanorystės rezultatas. Straipsnių autoriai dirba be jokių honorarų ir kitokių paskatinimų. Mus vienija idėja ir kilnių tikslų įgyvendinimas.

Kviečiame visus kurti ateitį šiandien. Ir su ŠIANDIEN.                        

Laikraščio ŠIANDIEN redakcijos vardu – vyriausiasis redaktorius Gintautas Kniukšta

Parašykite komentarą

Top