Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Lietuvai dabar būtinos ne tik dvi pergalės, bet ir palankūs kitų rungtynių rezultatai

Lietuvai dabar būtinos ne tik dvi pergalės, bet ir palankūs kitų rungtynių rezultatai

www.siandien.info

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Europos čempionate patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės –  sekmadienį Kelne 107:109 po dviejų pratęsimų nusileido vokiečiams. Kokios emocijos prieš likusius lemiamus mačus? „Dabar esame kaip sužeistas žvėris, kai sirgaliai ir žurnalistai klausia, kodėl nesiginame. Bandome atstovėti, išlikti kartu. Su komanda kalbėjome, kad išliksime kartu iki pabaigos“, – sakė komandos vyr. treneris K. Maksvytis.

Europos krepšinio čempionate B grupėje Slovėnija) sulaukė aršaus bosnių pasipriešinimo ir turėjo pripažinti pirmą nesėkmę Kelne. 

Stop kadras/ Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Lietuvai ypač aktualiame mače lemiamame kėlinyje vyravo kova taškas į tašką. Bosniai išsaugojo trapią persvarą ir iškovojo sensacingą pergalę 97:93.

B grupėje be pergalių lieka Lietuva (0/3) ir Vengrija (0/2), kuri dar vakare žais prieš prancūzus (1/1).

Tuo metu bosniai ir slovėnai savo sąskaitoje turi po dvi pergales ir vieną nesėkmę.

Lietuvai dabar būtinos ne tik dvi pergalės prieš vengrus ir bosnius, bet ir palankūs kitų rungtynių rezultatai. Gali susiklostyti tokia situacija, jog po dvi pergales surinks daugiau nei dvi komandos, tokiu atveju galutinę rikiuotę lems tarpusavio rezultatai. Belgijos rinktinė užfiksavo bene didžiausią „Eurobasket 2022“ staigmeną. A grupės rungtynėse belgai 83:73 (15:11, 17:22, 25:21, 26:19) įveikė ispanus.

Parašykite komentarą

Top