Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Lietuvos krepšinio rinktinė pateko į 2022-ųjų Europos krepšinio čempionatą

Lietuvos krepšinio rinktinė pateko į 2022-ųjų Europos krepšinio čempionatą

www.siandien.info

Lietuvos krepšinio rinktinė 77:76 įveikė Danijos krepšininkus ir iškovojo paskutinį kelialapį į Europos pirmenybes. Nuo pat dvikovos pradžios aikštelės šeimininkams nepavyko atitrūkti nuo savo varžovų.

„Šiandien mus lydėjo sėkmė. Mums pakišo koją mūsų žioplos klaidos, turėjome solidesnį skirtumą padarėme kvailas klaidas ir varžovai sugrįžo į rungtynes“, – iš karto po rungtynių kalbėjo Jonas Mačiulis.


Rungtynėse danai trečiajame kėlinyje vienu metu pirmavo penkių taškų pranašumu. Su dviejų taškų deficitu į ketvirtąjį ketvirtį išėję Lietuvos rinktinės krepšininkai susikaupė ir varžovo metimą blokavęs M.Kalnietis išplėšė Lietuvos krepšininkams pergalę ir tuo pačiu kelialapį į 2022-ųjų Europos krepšinio čempionatą.

Kartu su Lietuva į finalinį etapą žengia kelialapį jau praėjusį šeštadienį užsitikrinusi C grupės nugalėtoja Belgija ir šeimininkų teisėmis Europos čempionate dalyvausianti Čekija .

Europos krepšinio čempionatas 2022 metų rugsėjo 1-18 dienomis vyks Čekijoje, Gruzijoje, Italijoje ir Vokietijoje. Po nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos rinktinė praleido tik 1993-iųjų Europos čempionatą ir vėliau finaliniame etape kovojo 12 kartų iš eilės.

Parašykite komentarą

Top